settings icon
share icon

Огляд Нового Завіту

Новий Завіт розділений на п’ять частин: Євангелія (від Матвія до Івана); історія (книга Дії); послання апостола Павла (від Римлянам до Филимону); загальні послання (від Євреям до Юди) і пророцтво (Об’явлення). Новий Завіт був написаний у проміжку часу між приблизно 45 і 95 рр. н.е. Він був написаний на койне (загальній, повсякденній формі грецької мови першого століття н.е.).

Євангелія дають нам чотири різні, але не суперечливі нариси про народження, життя, служіння, смерть і воскресіння Ісуса Христа. Євангелія демонструють, що Ісус був обіцяним у Старому Завіті Месією, й закладають фундамент для решти Нового Завіту. Книга Дії описує діла апостолів Ісуса – чоловіків, яких Він послав у світ, аби проповідувати Євангеліє спасіння. Книга Дії описує зародження церкви та її швидке зростання в першому столітті нашої ери. Послання апостола Павла є листами до окремих церков, в яких викладаються офіційні християнські доктрини та порядки, що витікають із них. Загальні послання доповнюють листи апостола Павла додатковими вченнями та вказівками. Книга Об’явлення пророкує про події, що відбудуться в кінці часів.

Огляд Нового Завіту є важливим і корисним заняттям. Тут ми дізнаємося про смерть Ісуса на хресті за нас і про те, якою має бути наша відповідь на Його смерть. Новий Завіт фокусується на наданні твердих християнських учень, разом з практичними результатами, які повинні виникати з них. Нижче наведені посилання на огляди окремих книг Нового Завіту. Ми щиро сподіваємося, що наш огляд Нового Завіту буде корисним для вашого духовного життя з Христом.

English

Євангеліє від Матвія

Євангеліє від Марка

Євангеліє від Луки

Євангеліє від Івана

Книга Дії апостолів

Послання до Римлян

Перше послання до Коринтян

Друге послання до Коринтян

Послання до Галатів

Послання до Ефесян

Послання до Филип'ян

Послання до Колосян

Перше послання до Солунян

Друге послання до Солунян

Перше послання до Тимофія

Друге послання до Тимофія

Послання до Тита

Послання до Филимона

Послання до Євреїв

Послання апостола Якова

Перше послання Петра

Друге послання апостола Петра

Перше послання Івана

Друге послання Івана

Третє послання Івана

Послання апостола Юди

Об’явлення Івана БогословаПовернутися на стартову українську сторінку

Огляд Нового Завіту
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries