settings icon
share icon

Місія служіння Got Questions

«Служіння Got Questions прагне прославити Господа Ісуса Христа, надаючи біблійні, релевантні та своєчасні відповіді на духовні запитання через присутність у мережі Інтернет».

GotQuestions.org – це служіння посвячених та освічених служителів, які бажають допомогти іншим у розумінні Бога, Святого Письма, спасіння й інших духовних тем. Ми – християнська, протестантська, євангельська, теологічно консервативна і неконфесійна організація. Ми розглядаємо себе як парацерковне служіння, що йде поруч із Церквою, аби допомогти людям знайти відповіді на їхні запитання, пов’язані з духовністю.

Ми зробимо все можливе, щоб ретельно і з молитвою дослідити ваше запитання та відповісти на нього згідно з Біблією. Наша мета полягає не в тому, щоб змусити вас погодитися з нами, а щоб вказати на те, що Біблія говорить щодо вашого запитання. Ви можете бути певні, що на ваше запитання відповість освічений і посвячений християнин, який любить Господа та бажає допомогти вам у слідуванні за Ним. У склад наших авторів входять пастори, молодіжні служителі, місіонери, біблійні консультанти, студенти християнських університетів і семінарій та посвячені дослідники Божого Слова.

Усі відповіді перевіряються на біблійну та теологічну точність нашими співробітниками. Наш генеральний директор, Ш. Майкл Гудманн, несе відповідальність за вміст наших матеріалів і тому бере активну участь у процесі перевірки. Він має ступінь бакалавра з біблійних досліджень Університету Келвері, ступінь магістра християнської теології в Богословській семінарії Келвері і в даний час здобуває ступінь магістра богослов’я в Духовній семінарії Далласа.

Нехай Бог щедро благословить вас у прагненні вивчати Його Слово та зростати у слідуванні за Ним (Римлянам 11:36)!

Політика щодо авторських прав: Хоча всі матеріали на веб-сайті GotQuestions.org захищені авторським правом, єдина мета даної політики – забезпечити, щоб люди правильно поширювали ці матеріали. Якщо ви завжди чітко посилаєтеся на www.gotquestions.org як джерело матеріалу, то маєте наш дозвіл копіювати, друкувати та розповсюджувати наші матеріали. Проте використання матеріалів служіння Got Questions з метою отримання фінансової вигоди категорично заборонено.

Відмова від відповідальності: GotQuestions.org існує ЛИШЕ для того, щоб надавати біблійні відповіді на різні життєві питання. Жодна веб-сторінка чи відповідь на електронну пошту ЖОДНИМ ЧИНОМ не повинна трактуватися як консультація, терапія, юридична або інша професійна порада. Таким чином, використовуючи послуги GotQuestions.org, ви ЗВІЛЬНЯЄТЕ служіння Got Questions (та будь-яких його посадових осіб, керівників чи представників) від будь-якої відповідальності за будь-яке рішення, яке ви можете прийняти у своєму житті.

Посилання на Святе Письмо: Якщо не зазначено інше, всі цитати зі Святого Письма взяті з наступного перекладу: Біблія. Сучасний переклад з давньоєврейської та давньогрецької мов ® Українське Біблійне Товариство, © 2020. Всі права захищені у всьому світі.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Місія служіння Got Questions
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries