settings icon
share icon

Огляд Біблії

Коротко підсумувати / дати резюме Біблії нелегко. Вона складається із 2 Завітів, 66 окремих книг, 1 189 розділів, 31 173 віршів та 773 692 слів. Книги Біблії охоплюють найрізноманітніші теми та адресовані різним аудиторіям. Книги Біблії були написані, за наявними даними, 40 різними людьми протягом приблизно 1500 років. Таким чином, загальний огляд усієї Біблії є непростим завданням.

Водночас, Дух Святий надихнув Біблію. Бог «вдихнув» Своє Слово у пророків та апостолів і використав їх, щоб записати його (2 Тимофію 3:16–17; 2 Петра 1:21). У кожному з тих, хто покладає свою віру на Ісуса Христа, перебуває Святий Дух (Римлянам 8:9; 1 Коринтянам 12:13), і Він бажає допомогти нам зрозуміти Біблію (1 Коринтянам 2:10–16).

Мета нашого розділу з оглядами Біблії полягає в наданні базового уявлення про кожну її книгу. Щодо кожної з них буде викладена інформація про автора, дату написання, ціль написання, ключові вірші, а також запропоноване коротке резюме. Ми щиро сподіваємося, що цей розділ із оглядами книг Біблії допоможе Вам краще зрозуміти її та мотивуватиме Вас до детальнішого вивчення Святого Письма.

EnglishОбзор Библии

Огляд Старого Завіту

Огляд Нового ЗавітуПовернутися на стартову українську сторінку

Яке резюме можна дати Біблії? Що означає дати огляд Біблії
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries