settings icon
share icon

Biblijos Apžvalga

Sunku gerai apžvelgti/apibendrinti Bibliją. Bibliją sudaro 2 testamentai, 66 knygos, 1189 skyriai, 31173 eilutės ir 773692 žodžiai. Skirtingose knygose kalbama apie skirtingus dalykus, ir knygos buvo parašytos skirtingiems gavėjams. Biblija buvo parašyta maždaug 1500 metų laikotarpyje, keturiasdešimties autorių. Biblijos apžvalga/apibendrinimas yra didžiulė užduotis.

Tačiau Šventoji Dvasia „įkvėpė" Biblijos autorius. Dievas „iškvėpė" savo Žodį ir pranašai bei apaštalai užrašė Jo Žodžius (2 Timotiejui 3:16-17; 2 Petro 1:21). Visi, kurie patikėjo Jėzumi Kristumi, turi savyje Šventąją Dvasią (Romiečiams 8:9; 1 Korintiečiams 12:13). Šventoji Dvasia trokšta mums padėti suprasti Bibliją (1 Korintiečiams 2:10-16).

Mūsų Biblijos apžvalgos/apibendrinimo dalies tikslas yra pateikti pagrindinę informaciją apie kiekvieną Biblijos knygą. Jūs sužinosite kiekvienos knygos autorių, kada ji buvo parašyta, užrašymo tikslą, svarbias eilutes ir trumpą apibendrinimą. Mes nuoširdžiai tikimės, kad ši apžvalgos/apibendrinimo dalis jums padės geriau suprasti Bibliją ir paskatins jus nuosekliau ją studijuoti.

EnglishSenojo Testamento Apžvalga

Naujojo Testamento ApžvalgaGrįžti į svetainę lietuvių kalba

Biblijos Apžvalga
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries