settings icon
share icon
Klausimas

Turi amžiną gyvenimą?

Atsakymas


Biblija nurodo aiškų kelią į amžinąjį gyvenimą. Pirmiausia, mes turime pripažinti, kad nusidėjome prieš Dievą: „Nes visi nusidėjo ir stokoja Dievo šlovės“ (Romiečiams 3:23). Mes visi esame padarę kažką, kas nėra priimtina Dievui, ir dėl to mes visi esame verti bausmės. Kadangi mes nusidėjome prieš Dievą, kuris yra amžinas, mes esame verti amžinos bausmės. „Atpildas už nuodėmę – mirtis, o Dievo dovana – amžinasis gyvenimas per Jėzų Kristų, mūsų Viešpatį“ (Romiečiams 6:23).

Jėzus Kristus, amžinasis Dievo Sūnus, kuris yra be nuodėmės (1 Petro 2:22), tapo žmogumi (Joną 1:1,14) ir mirė, atlikdamas bausmę už mus. „O Dievas mums parodė savo meilę tuo, kad Kristus mirė už mus, kai tebebuvome nusidėjėliai" (Romiečiams 5:8). Jėzus Kristus mirė ant kryžiaus (Joną 19:31-42), prisiėmęs bausmę už mūsų kaltes (2 Korintiečiams 5:21). Po trijų dienų Jis prisikėlė iš mirusiųjų (1 Korintiečiams 15:1-4) ir įrodė, kad Jis nugalėjo nuodėmę ir mirtį. „Tebūnie palaimintas Dievas, mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus Tėvas, kuris iš savo didžio gailestingumo Jėzaus Kristaus prikėlimu iš numirusių atgimdė mus gyvenimo vilčiai" (1 Petro 1:3).

Kad būtume išgelbėti, mes tikėjimu turime pakeisti savo mąstymą apie Kristų- kas Jis yra, ką Jis padarė, ir kodėl tai padarė (Apaštalų darbų 3:19). Jei mes tikėsime Jėzumi ir Jo mirtimi ant kryžiaus už mūsų nuodėmes, mūsų nuodėmės bus atleistos, ir mes įgysime amžinojo gyvenimo danguje pažadą. „Nes Dievas taip pamilo pasaulį, jog atidavė savo viengimį Sūnų, kad kiekvienas, kuris Jį tiki, nepražūtų, bet turėtų amžinąjį gyvenimą" (Joną 3:16). „Jeigu lūpomis išpažinsi Viešpatį Jėzų ir širdimi tikėsi, kad Dievas Jį prikėlė iš numirusių, būsi išgelbėtas" (Romiečiams 10:9). Vienintelis teisingas kelias, vedantis į amžinąjį gyvenimą, yra tikėjimas Kristaus atliktu darbu ant kryžiaus! „Nes jūs esate išgelbėti malone per tikėjimą, ir tai ne iš jūsų- tai Dievo dovana, ir ne dėl darbų, kad kas nors nesigirtų". (Efeziečiams 2:8-9).

Jei Jūs norite priimti Jėzų Kristų kaip savo Gelbėtoją, žemiau yra pateiktas maldos pavyzdys. Atsiminkite – skaitydami šią ar bet kokią kitą maldą Jūs nebūsite išgelbėti. Tik tikėjimas Kristumi gali išgelbėti Jus iš nuodėmių. Ši malda tėra būdas išreikšti savo tikėjimą Dievu ir padėkoti Jam už išgelbėjimą. „Dieve, aš žinau, kad esu nusidėjęs prieš Tave ir nusipelniau bausmės. Tačiau Jėzus Kristus prisiėmė tą bausmę, kurios aš nusipelniau, kad per tikėjimą Juo man būtų atleista. Aš pasitikiu Tavimi, kad Tu mane išgelbėsi. Dėkoju už Tavo nuostabią malonę ir atleidimą – amžinojo gyvenimo dovaną! Amen!"

Ar Jūs, perskaitę atsakymą į šį klausimą, priėmėte sprendimą dėl Kristaus? Jei taip, prašome spustelėti klavišą „Aš priėmiau Kristų šiandien“.

EnglishGrįžti į svetainę lietuvių kalba

Turi amžiną gyvenimą?
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries