settings icon
share icon
Klausimas

Turi atleidimą? Kaip aš gausiu Dievo atleidimą?

Atsakymas


Apaštalų darbų 13:38 parašyta: „Taigi tebūna jums žinoma, vyrai broliai, kad per Jį jums skelbiamas nuodėmių atleidimas”.

Kas yra atleidimas, ir kodėl jis man reikalingas?

Žodis „atleisti” reiškia susitaikyti su praeitimi, pasigailėti, panaikinti skolą. Kai mes ką nors įskaudiname, mes prašome to žmogaus atleidimo, kad atstatytume gerus santykius. Atleidimas nėra suteikiamas dėl to, kad žmogus jo nusipelnė. Nė vienas nėra vertas atleidimo. Atleidimas yra meilės, malonės ir gailesčio rezultatas. Atleidimas – tai sprendimas neturėti nieko prieš žmones, nesvarbu, ką jie tau padarė.

Biblija sako, kad mums visiems reikia Dievo atleidimo. Mes visi esame nusidėję. Ekleziasto 7:20 rašoma: ”Nėra žemėje teisaus žmogaus, kuris visad gera darytų ir niekad nenusiėtų”. 1 Jono 1:8 parašyta: „Jei sakome, kad neturime nuodėmės,- klaidiname patys save, ir nėra mumyse tiesos”. Visos nuodėmės yra priešinimasis Dievui (Psalmių 51:4). Taigi Dievo atleidimas mums yra būtinas. Jei mūsų nuodėmės nebus atleistos, mes praleisime amžinybę kentėdami jų pasekmes (Mato 25:46; Jono 3:36).

Atleidimas – kaip man jį gauti?

Būkime dėkingi, kad Dievas yra mylintis ir gailestingas – pasiruošęs atleisti mūsų nuodėmes! 2 Petro 3:9 rašoma: „Viešpats <…> kantriai elgiasi su mumis, nenorėdamas, kad kuris pražūtų, bet kad visi atsiverstų”. Dievas trokšta mums atleisti, todėl Jis parūpino mums atleidimą.

Vienintelė teisinga bausmė už mūsų nuodėmes yra mirtis. Pirmoje Romiečiams 6:23 eilutės dalyje rašoma: „Atpildas už nuodėmę – mirtis…” Dėl savo nuodėmių mes esame verti amžinos mirties. Pagal savo tobulą planą Dievas tapo žmogumi – Jėzumi Kristumi (Jono 1:1,14). Jėzus mirė ant kryžiaus ir prisiėmė bausmę, kurios nusipelnėme mes – mirtį. 2 Korintiečiams 5:21 mums moko: „Nes Tą, kuris nepažino nuodėmės, Jis padarė nuodėmę dėl mūsų, kad mes Jame taptume Dievo teisumu”. Jėzus mirė ant kryžiaus ir prisiėmė bausmę, kurios mes nusipelnėme! Kadangi Jėzus yra Dievas, Jo mirtis teikia nuodėmių atleidimą visam pasauliui. 1 Jono 2:2 rašoma: „Jis yra permaldavimas už mūsų nuodėmes, ir ne tik už mūsų, bet ir už viso pasaulio”. Jėzus prisikėlė iš numirusiųjų, tuo įrodydamas savo pergalę prieš nuodėmę ir mirtį (1 Korintiečiams 15:1-28). Garbė Dievui, per Jėzaus Kristaus mirtį ir prisikėlimą antroji Romiečiams 6:23 eilutės dalis tampa realybe „…o Dievo dovana – amžinasis gyvenimas per Jėzų Kristų, mūsų Viešpatį”.

Ar nori, kad tavo nuodėmes būtų atleistos? Ar tu nežinai, kaip atsikratyti to niekaip neišnykstančio kaltės jausmo, kuris yra tavo širdyje? Jeigu tikėsi Jėzumi Kristumi, tavo nuodėmės bus atleistos. Efeziečiams 1:7 rašoma: „Jame turime atpirkimą per Jo kraują ir nuodėmių atleidimą pagal turtus Jo malonės”. Jėzus sumokėjo skolą vietoje mūsų, kad mums būtų atleista. Tau tereikia paprašyti, kad Dievas Tau atleistų per Jėzų Kristų, ir tikėti, jog Jėzus savo mirtimi sumokėjo už tavo atleidimą – ir Dievas tau atleis! Jono 3:16-17 skelbia nuostabią žinią: „Nes Dievas taip pamilo pasaulį, jog atidavė savo viengimį Sūnų, kad kiekvienas, kuris Jį tiki, nepražūtų, bet turėtų amžinąjį gyvenimą”.

Atleidimas – ar tai tikrai taip paprasta?

Taip, tai tikrai taip paprasta! Tu negali nusipelnyti Dievo atleidimo. Tu negali sumokėti už Dievo atleidimą. Tu tik gali jį gauti –tikėjimu per Dievo malonę ir gailestingumą. Jei nori priimti Jėzų Kristų kaip savo Gelbėtoją ir gauti atleidimą iš Dievo, žemiau yra pateiktas maldos pavyzdys. Atsiminkite- skaitydami šią ar bet kokią kitą maldą Jūs nebūsite išgelbėti. Tik tikėjimas Kristumi gali išgelbėti Jus iš nuodėmių. Ši malda tėra būdas išreikšti savo tikėjimą Dievu ir padėkoti Jam už išgelbėjimą. „Dieve, aš žinau, kad esu nusidėjęs prieš Tave ir nusipelniau bausmės. Tačiau Jėzus Kristus prisiėmė tą bausmę, kurios aš nusipelniau, kad per tikėjimą Juo man būtų atleista. Aš pasitikiu Tavimi, kad Tu mane išgelbėsi. Dėkoju už Tavo nuostabią malonę ir atleidimą – amžinojo gyvenimo dovaną! Amen!"

Ar Jūs, perskaitę atsakymą į šį klausimą, priėmėte sprendimą dėl Kristaus? Jei taip, prašome spustelėti klavišą „Aš priėmiau Kristų šiandien“.

EnglishGrįžti į svetainę lietuvių kalba

Turi atleidimą? Kaip aš gausiu Dievo atleidimą?
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries