settings icon
share icon
Klausimas

Ar po mirties mes tapsime angelais?

Atsakymas


Angelai yra Dievo sukurtos būtybės (Kolosiečiams 1:15-17) ir jie visiškai skiriasi nuo žmonių. Jie yra Dievo ypatingi patikėtiniai, kurie vykdo Jo planą ir tarnauja Kristaus pasekėjams (Hebrajams 1:13-14). Nėra jokių užuominų, kad angelai kažkada buvo žmonės ar kažkas kitas- jie buvo sukurti kaip angelai. Angelams nereikia ir jie negali patirti Kristaus išgelbėjimo, kuris yra parūpintas žmonijai. 1 Petro 1:12 apibūdina jų troškimą pamatyti Evangeliją, tačiau ji nėra skirta jiems. Jeigu jie būtų anksčiau buvę žmonės, išgelbėjimo sąvoka jiems nebūtų paslaptis, nes jie būtų patys tai patyrę. Taip, jie džiaugiasi, kai nusidėjėlis atsigręžia į Dievą (Luko 15:10), tačiau išgelbėjimas Kristuje nėra jiems skirtas.

Tikinčiojo Kristumi kūnas kažkada mirs. Kas bus tuomet? Tikinčiojo dvasia nukeliaus būti su Kristumi (2 Korintiečiams 5:8). Tikintysis netaps angelu. Įdomu tai, kad ant kalno, kur Jėzus persimainė, buvo įmanoma atpažinti Eliją ir Mozę. Jie nepavirto angelais, bet buvo patys savimi- jau pašlovinti- ir Petras, Jokūbas bei Jonas galėjo juos atpažinti.

1 Tesalonikiečiams 4:13-18 Paulius moko tikinčiuosius, kad tikintieji Kristumi yra užmigę kartu su Jėzumi; jų kūnai yra mirę, bet jų dvasios- gyvos. Iš to teksto mes matome, kad, kai Kristus sugrįš, Jis su savimi atsives tuos, kurie yra užmigę su Juo, jų kūnai bus prikelti, jie taps nauji kaip prisikėlusio Kristaus kūnas, ir susijungs su tikinčiųjų dvasiomis, kurias Jėzus atsives su savimi. Visų tikinčiųjų Kristuje, kurie dar bus gyvi, kūnai bus pakeisti ir taps tokie kaip Kristaus; jų dvasios bus visiškai naujos, be nuodėmingos prigimties.

Visi tikintieji Kristuje atpažins vienas kitą ir gyvens amžinai su Viešpačiu. Visą amžinybę mes Jam tarnausime, ne kaip angelai, bet kartu su angelais. Dėkui Viešpačiui už gyvą viltį, kurią Jis duoda tikintiesiems Jėzuje Kristuje.

EnglishGrįžti į svetainę lietuvių kalba

Ar po mirties mes tapsime angelais?
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries