settings icon
share icon
Klausimas

Kas yra žvėries ženklas (666)?

Atsakymas


Pagrindinė Biblijos ištrauka, kuri mini “žvėries ženklą” yra Apreiškimo 13:15-18. Kitos nuorodos randamos Apreiškimo 14:9,11; 15:2; 16:2; 19:20 ir 20:4. Šitas ženklas yra Antikristo ir jo netikro paranašo (kuris jį atstovaus) pasekėjų antspaudas. Netikras pranašas (antrasis žvėris) privers žmones užsidėti šį ženklą. Šis ženklas, tiesiogine ta žodžio prasme, bus uždėtas ant rankos arba kaktos, tai nebus paprasta kortelė, kurią žmonės nešiosis.

Nauji laimėjimai medicinoje, implantuojant schemas, padidino susidomėjimą žvėries ženklu, apie kurį kalbama Apreiškimo 13 skyriuje. Gali būti, kad technologija, kurią mes matome šiandien, atspindi ankstyvąsias stadijas to, kas laikui bėgant taps žvėries ženklu. Mums svarbu suprasti, kad medicininis schemos implantas nėra žvėries ženklas. Žvėries ženklas bus duodamas tik tiems, kurie garbins Antikristą. Medicininė ar finansinė mikroschema, įdėta į ranką ar kaktą, nėra žvėries ženklas. Žvėries ženklas bus paskutiniųjų laikų idetifikacija, kurios reikalaus Antikristas. Žmogui jos reikės tam, kad jis galėtų pirkti ir parduoti. Ji bus duota tik tiems, kurie garbins Antikristą.

Daug gerų Apreiškimo knygos aiškintojų skiriasi savo numonėmis apie tikslų žvėries ženklo pobūdį. Be implantuotos schemos požiūrio taip pat yra spekuliacijų, kad tai bus identifikacijos kortelė, mikroschema, brūkšninio kodo tatuiruotė arba paprasčiausia žymė, kuri parodys, kad žmogus yra ištikimas Antikristo karalystei. Šis paskutinis požiūris reikalauja mažiausiai spekuliacijų, nes jis neprideda nieko daugiau prie to, kas jau parašyta Biblijoje. Kitaip tariant, visi šitie dalykai yra galimi, tačiau tuo pačiu metu jie yra spekuliacijos. Mums nederėtų praleisti daug laiko spekuliuojant tokias tikslias detales.

666 reikšmė taip pat yra paslaptinga. Kai kurie spekuliavo, kad tai susiję su birželio 6d., 2006 metais-06/06/06. Tačiau Apreiškimo 13 skyriuje numeris 666 identifikuoja žmogų, o ne datą. Apreiškimo 13:18 parašyta: „Čia slypi išmintis! Kas turi išmanymą, teapskaičiuoja žvėries skaičių, nes tai žmogaus skaičius; jo skaičius yra šeši šimtai šešiasdešimt šeši.“ Kažkaip skaičius 666 identifikuos Antikristą. Amžių bėgyje Biblijos aiškintojai bandė identifikuoti tam tikrus žmones su skaičiumi 666, tačiau nenusprendė nieko galutinio. Dėl šios priežasties Apreiškimo 13:18 sako, kad numeris reikalauja išminties. Kai Antikristas bus apreikštas (2 Tesalonikiečiams 2:3-4), tuomet bus aišku, kas jis yra, ir kaip numeris 666 jį identifikuoja.

EnglishGrįžti į svetainę lietuvių kalba

Kas yra žvėries ženklas (666)?
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries