settings icon
share icon
Klausimas

Kokie yra žingsniai link išgelbėjimo?

Atsakymas


Daug žmonių ieško „žingsnių link išgebėjimo“. Žmonėms patinka mintis apie penkių žingsnių instrukciją, kuria vadovaujantis, jie įgytų išgelbėjimą. To pavyzdys yra islamo religija ir jų penki stulpai. Pagal islamą, jeigu paklusi visiems penkiems stulpams, tavo išgelbėjimas bus garantuotas. Kadangi žingsnis po žingsnio išgelbėjimo procesas atrodo patrauklus, daug krikščionių klysta pristatydami išgelbėjimą kaip tokio proceso rezultatą. Romos katalikai turi septynis sakramentus. Įvairios krikščionių denominacijos prideda krikštą, viešą išpažinimą, nusisukimą nuo nuodėmės, kalbėjimą kalbomis ir t.t. kaip žingsnius link išgelbėjimo. Bet Biblija pateikia tik vieną žingsnį į išgelbėjimą. Kai kalėjimo prižiūrėtojas iš Filipo miesto paklausė Pauliaus „Ką turiu daryti, kad būčiau išgelbėtas?“, Paulius atsakė: „Tikėk Viešpatį Jėzų Kristų ir būsi išgelbėtas‘ (Apaštalų darbų 16:30-31).

Tikėjimas Jėzumi Kristumi kaip Gelbėtoju yra vienintelis “žingnis” į išgelbėjimą. Biblijos žinia yra labai aiški. Mes visi nusidėjome (Romiečiams 3:23). Dėl mūsų nuodėmės mes nusipelnėme amžino atskyrimo nuo Dievo (Romiečiams 6:23). Dėl savo meilės mums (Jono 3:16), Dievas tapo žmogumi ir mirė vietoje mūsų, prisiimdamas bausmę, kurios mes nusipelnėme (Romiečiams 5:8; 2 Korintiečiams 5:21). Visiems, kurie per malonę tikėjimu priima Jėzų Kristų kaip Gelbėtoją, Dievas pažada nuodėmių atleidimą ir amžiną gyvenimą danguje (Jono 1:12; 3:16; 5:24; Apaštalų darbų 16:31).

Išgelbėjimas nėra apie tam tikrus žingsnius, kuriuos vykdydami mes tampame verti išgelbėjimo. Taip, krikščionys turėtų būti pakrikštyjami. Taip, krikščionys turėtų viešai išpažinti Kristų kaip Gelbėtoją. Taip, krikščionys turėtų nusisukti nuo nuodėmės. Taip, krikščionys turėtų savo gyvenimais paklusti Dievui. Tačiau šie dalykai nėra žingsniai link išgelbėjimo. Jie yra išgelbėjimo rezultatai. Dėl savo nuodėmės mes niekaip negalime nusipelnyti išgelbėjimo. Mes galėtume įvykdyti 1000 žingsnių, bet to vis tiek neužtektų. Dėl šios priežasties Jėzus turėjo mirti už mus. Mes esame visiškai neįgalūs sumokėti kainą už mūsų nuodėmes ir apsivalyti nuo nuodėmės. Tik Dievas gali mus išgelbėti, ir Jis tai padarė. Pats Dievas įvykdė visus „žingsnius“ ir siūlo išgelbėjimą visiems, kurie Jį priima.

Išgelbėjimas ir nuodėmių atleidimas nėra žingsniai, kuriuos reikia atlikti. Išgelbėjimas- tai Kristaus kaip Gelbėtojo priėmimas ir pripažinimas, kad Jis už mus padarė visą darbą. Dievas iš mūsų reikalauja tik vieno žingsnio- priimti Jėzų Kristų kaip Gelbėtoją ir pilnai Juo pasitikėti dėl mūsų išgelbėjimo. Tai atskiria krikščionybę nuo visų kitų pasaulio religijų, nes kiekviena jų turi sąrašus su žingsniais, kuriuos reikia atlikti, išgelbėjimo įgyjimui. Krikščioniškas tikėjimas pripažįsta, jog Dievas jau viską padarė, ir Jis mus kviečia priimti Jį tikėjimu.

English Ar Jūs, perskaitę atsakymą į šį klausimą, priėmėte sprendimą dėl Kristaus? Jei taip, prašome spustelėti klavišą „Aš priėmiau Kristų šiandien“.Grįžti į svetainę lietuvių kalba

Kokie yra žingsniai link išgelbėjimo?
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries