settings icon
share icon
Klausimas

Koks yra žemės amžius? Kokio senumo yra žemė?

Atsakymas


Atsižvelgdami į faktą, kad pagal Bibliją Adomas buvo sukurtas šeštą planetos egzistavimo dieną, ir naudodamiesi Biblija bei joje pateiktomis chronologinėmis žmonijos detalėmis, mes galime nustatyti apytikslį žemės amžių. Tai darydami mes remiamės prielaida, kad tai, kas užrašyta Pradžios knygoje yra tikslu, kad šešios sukūrimo dienos buvo 24 valandų laikotarpiai, ir kad nėra neaiškių chronologinių tarpų Pradžios knygoje.

Geneologijos, esančios Pradžios 5 ir 11 skyriuose, mums pateikia informaciją apie Adomą ir jo palikuonis, ir kaip jų vaikai per kelias kartas nuosekliai veda iki Abraomo. Nustatant, kur chronologiškai Abraomas priklauso istorijai, ir pridėdant metus, pateiktus Pradžios 5 ir 11 skyriuose, mums pasidaro aišku, kad Biblija moko, jog žemė yra apie 6000 metų senumo, plius minus keli šimtai metų.

Kaip dėl bilijonų metų, kurie yra priimtinas žemės amžius tarp mokslininkų ir yra mokomi daugumoje švietimo institucijų? Šis žemės amžius yra paremtas naudojantis dvejomis technikomis: radiometrijos išmatavimais ir geologine laiko juosta. Mokslininkai, kurie yra už jaunesnės žemės amžių (6000 metų), tikina, jog radiometrijos skaičiavimai yra neteisingi, nes jie yra paremti serijomis klaidingų prelaidų. Jie taip pat teigia, kad geologijos laiko juosta yra neteisinga, nes joje naudojamas nelogiškas samprotavimas. Jie taip pat demaskuoja senos žemės mitus, tokius kaip populiarų klaidingą požiūrį, jog reikia daug laiko antsluoksniams, fosilizacijai, deimantų, anglių, naftos, stalaktitų ir kt. susiformavimui. Mokslininkai, kurie gina jaunos žemės amžių, taip pat pristato jaunos žemės įrodymus, kuriais pakeičia neteisingus senos žemės įrodymus. „Jaunos žemės“ mokslininkai pripažįsta, jog jie yra mažuma, tačiau jie patikina, jog vis daugiau mokslininkų prisijungs prie jų, kai mokslininkai iš naujo patikrins turimus įrodymus ir atidžiau pažvelgs į dabartinius priimtinus senos žemės paradigmus.

Mes negalime įrodyti žemės amžiaus. 6000 metų ar bilijonai metų- abu požiūriai (ir visi požiūriai tarp) remiasi tikėjimu ir prielaidomis. Tie, kurie galvoja, jog žemė yra bilijonų metų senumo, pasitiki radiometrijos skaičiavimais, ir tiki, kad nieko neatsitiko istorijos bėgyje, kas galėjo sugriauti normalų radio izotopų irimą. Tie, kurie galvoja, jog žemė yra 6000 metų senumo, tiki, jog viskas Biblijoje yra tiesa, ir kad kiti faktoriai paaiškina, kodėl žemė „atrodo“ sena, vienas iš jų yra potvynis arba teorija, kad Dievo sukurta žemė iš karto atrodė sena. Pavyzdžiui, Dievas sukūrė Adomą ir Ievą suaugusiais žmonėmis. Jeigu daktaras būtų juos patikrinęs tą dieną, kai jie buvo sukurti, jis būtų nustatęs, kad jiems 20 metų (arba kokio amžiaus jie atrodė), nors iš tikrųjų jie buvo tik vienos dienos senumo. Kaip ten bebūtų, visada yra gerai pasitikėti Dievo Žodžiu, o ne ateistais mokslininkais ir jų evoliucinėmis teorijomis.

EnglishGrįžti į svetainę lietuvių kalba

Koks yra žemės amžius? Kokio senumo yra žemė?
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries