settings icon
share icon
Klausimas

Kaip aš galiu turėti išgelbėjimo užtikrintumą?

Atsakymas


Kaip tau žinoti, kad tu tikrai esi išgelbėtas? Pamąstyk apie 1 Jono 5:11-13: „O liudijimas toks: Dievas mums suteikė amžinąjį gyvenimą, ir tas gyvenimas yra Jo Sūnuje. Kas turi Sūnų, turi gyvenimą. Kas neturi Dievo Sūnaus, tas neturi gyvenimo. Tai parašiau jums, tikintiems Dievo Sūnaus vardą, kad žinotumėte turį amžinąjį gyvenimą ir kad tikėtumėte Dievo Sūnaus vardą“. Kas yra tie, kurie turi Sūnų? Tai tie, kurie Juo patikėjo ir Jį priimė (Jono 1:12). Jei tu turi Jėzų, tu turi gyvenimą. Ne laikiną gyvenimą, bet amžiną.

Dievas nori, jog mes būtume tikri dėl savo išgelbėjimo. Mes negalime gyventi krikščioniško gyvenimo, kiekvieną dieną dvejodami ir jaudindamiesi, ar mes tikrai esame išgelbėti. Dėl šios priežasties Biblija labai aiškiai pateikia išgelbėjimo planą. Tikėk Jėzumi Kristumi ir būsi išgelbėtas (Jono 3:16; Apaštalų darbų 16:31). Ar tu tiki, kad Jėzus yra gelbėtojas, kuris numirė, kad sumokėtų už tavo nuodėmes? (Romiečiams 5:8; 2 Korintiečiams 5:21)? Ar tu pasitiki Juo dėl savo išgelbėjimo? Jeigu tavo atsakymas yra „taip“, tuomet tu esi išgelbėtas! Turėti užtikrintumą reiškia „neturėti jokių abejonių“. Įsidėdamas Dievo Žodį į savo širdį, tu gali „neturėti jokių abejonių“ dėl savo išgelbėjimo realumo ir amžino išgelbėjimo.

Pats Jėzus tai patvirtina tiems, kurie Juo tiki: „Aš duodu joms amžinąjį gyvenimą; jos nepražus per amžius, ir niekas jų neišplėš iš mano rankos. Mano Tėvas, kuris man jas davė, yra aukščiau už viską, ir niekas negali jų išplėšti iš mano Tėvo rankos“ (Jono 10:28-29). Amžinas gyvenimas yra amžinas gyvenimas. Nėra nei vieno, įskaitant tave, kuris galėtų atimti Kristaus Dievo duotą išgelbėjimo dovaną.

Mes paslėpiame Dievo Žodį savo širdyse, kad nenusidėtume prieš Dievą (Psalmių 119:11). Tačiau abejonė taip pat yra nuodėmė. Taigi džiaukis tuo, ką Dievo Žodis tau sako ir vietoje to, kad dvejotum, gyvenk gyvenimą su pasitikėjimu. Dėl Jėzaus Kristaus žodžių mes galime būti užtikrinti dėl savo išgelbėjimo ir niekada tuo neabejoti. Mūsų užtikrintumas remiasi Dievo meile per Jėzų Kristų.

EnglishGrįžti į svetainę lietuvių kalba

Kaip aš galiu turėti išgelbėjimo užtikrintumą?
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries