settings icon
share icon
Klausimas

Kaip man išsirinkti teisingą religiją?

Atsakymas


Restoranuose mes užsisakome valgį pagal tai, kas mums patinka. Kai kurios kavinės didžiuojasi galėdamos pasiūlyti daugiau nei šimtą skirtingų kavos rušių ir skonių. Net pirkdami namą ar mašiną mes galime pasirinkti tai, kas labiausiai atitinka mūsų skonį ir norus. Mes nebegyvename vien tik šokolado, vanilės ir braškių pasaulyje – mums pateikiama daug daugiau variantų, iš kurių galime rinktis. Tu gali rasti beveik viską pagal savo asmeninius pomėgius ir poreikius.

Bet kaip dėl religijos, kuri būtų tinkama tau? Religija, kur nėra kaltės jausmo, kur nėra įsakymų, suvaržymų, su įkyriais „galima“ ir „negalima“? Pasaulyje, kur viską galima pasirinkti, tokia religija tikriausiai egzistuoja. Bet argi religija yra kažkas, ką būtų galima pasirinkti kaip mėgstamus kvepalus ar ledus?

Mes nuolat girdime apie tiek daug skirtingų religijų, tad kodėl turėtume pasirinkti Jėzų, o ne Muhamedą ar Konfucijų, Budą, Joseph Smith, ar Charles Taze Russel? Beje, argi ne visi keliai veda į dangų? Argi ne visos religijos yra vienodos? Tiesa ir yra ta, kad ne visos religijos veda į dangų, taip kaip ir ne visi keliai veda į Lietuvą.

Jėzus vienintelis kalba su Dievo valdžia ir autoritetu, nes Jis vienintelis nugalėjo mirtį! Muhamedas, Konfucijus ir kiti iki šios dienos vis dar guli kapuose, bet Jėzus, praėjus trims dienoms po Jo žiaurios mirties ant kryžiaus, savo galinga jėga prisikėlė ir paliko kapą. Bet kas, nugalėjęs mirtį, yra vertas mūsų dėmesio! Bet kas, nugalėjęs mirtį yra vertas būti išgirstas!

Įrodymai, kad Jėzus prisikėlė, yra neginčyjami. Visų pirma, mes žinome, kad buvo virš penkių šimtų liudininkų, savo akimis mačiusių prisikėlusį Kristų – tai gana didelė minia! Neįmanoma ignoruoti penkių šimtų liudininkų. Taip pat Jėzaus prisikėlimą įrodo tuščias kapas; Jėzaus priešai būtų galėję lengvai nutildyti bet kokias kalbas apie Jo prisikėlimą iš mirties, parodydami mirusį Jėzaus kūną, bet jie jo neturėjo! Kapas buvo tuščias! Ar galėjo mokiniai pavogti Jėzaus kūną? Vargu. Kad jie to nepadarytų, Jėzaus kapą akylai saugojo ginkluoti kareiviai. Atsižvelgiant į tai, kad artimiausi Jėzaus mokiniai, Jo arešto ir nukryžiavimo metu, iš baimės išsibėgiojo, tiesiog neįtikėtina, jog šie įbauginti žvejai bandytų kovoti su gerai ištreniruotais, profesionaliais kariais. Tiesa yra paprasta- neįmanoma paneigti Jėzaus prisikėlimo.

Taigi tas, kuris turi valdžią mirčiai, nusipelnė būti išgirstas. Jėzus įrodė, kad Jis yra galingesnis už mirtį, taigi mes turėtume suklusti ir išgirsti, ką Jėzus Kristus mums sako. Jėzus tvirtina, kad Jis yra vienintelis išsigelbėjimo kelias (Jono 14:6). Jis nėra vienas iš galimų kelių, Jis – vienintelis kelias!

Jėzus sako: „Ateikite pas mane visi, kurie vargstate ir esate prislėgti, ir Aš jus atgaivinsiu“ (Mato 11:28). Šis pasaulis yra žiaurus,o gyvenimas- pilnas sunkumų. Dauguma mūsų jau apsibrozdinę, sužeisti ir su kraujuojančiomis žaizdomis ar randais nuo gyvenimo mūšių, argi ne taip? Taigi, ko jūs norite – išgijimo ar paprastos religijos? Gyvo Gelbėtojo ar vieno iš mirusių „pranašų“? Tikro bendravimo ar tuščių ritualų? Jėzus – ne vienas iš galimų variantų, Jis – vienintelis variantas!

Tikėjimas Jėzumi yra teisinga „religija“, jei jūs ieškote nuodėmių atleidimo (Apaštalų darbų 10:43). Tikėjimas Jėzumi yra teisinga „religija“, jei jūs tokštate tikrų santykių ir nuoširdaus bendravimo su Dievu (Jono 10:10). Tikėjimas Jėzumi yra teisinga „religija“, jei jūs ieškote amžinųjų namų danguje (Jono 3:16). Patikėkite Jėzumi kaip savo Gelbėtoju – ir jūs nepasigailėsite! Tikėkite, kad Jis atleis jūsų nuodėmes – ir jūs nenusivilsite.

Jei Jūs norite turėti „teisingus santykius“ su Dievu, žemiau yra pateiktas maldos pavyzdys. Atsiminkite – skaitydami šią ar bet kokią kitą maldą Jūs nebūsite išgelbėti. Tik tikėjimas Kristumi gali išgelbėti Jus iš nuodėmių. Ši malda tėra būdas išreikšti savo tikėjimą Dievu ir padėkoti Jam už išgelbėjimą. „Dieve, aš žinau, kad esu nusidėjęs prieš Tave ir nusipelniau bausmės. Tačiau Jėzus Kristus prisiėmė tą bausmę, kurios aš nusipelniau, kad per tikėjimą Juo man būtų atleista. Aš pasitikiu Tavimi, kad Tu mane išgelbėsi. Dėkoju už Tavo nuostabią malonę ir atleidimą – amžinojo gyvenimo dovaną! Amen!"

Ar Jūs, perskaitę atsakymą į šį klausimą, priėmėte sprendimą dėl Kristaus? Jei taip, prašome spustelėti klavišą „Aš priėmiau Kristų šiandien“.

EnglishGrįžti į svetainę lietuvių kalba

Kaip man išsirinkti teisingą religiją?
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries