settings icon
share icon
Klausimas

Ar danguje bus santuokų?

Atsakymas


Biblijoje parašyta: „Prisikėlime nei ves, nei tekės, bet bus kaip Dievo angelai danguje“ (Mato 22:30). Toks buvo Jėzaus atsakymas į klausimą apie moterį, kuri žemėje buvo susituokus keletą kartų- su kuo ji bus susituokusi danguje (Mato 22:23-28)? Aiškiai matome, kad danguje nebus santuokų. Tai nereiškia, kad vyras ir žmona nebežinos vienas kito danguje. Tai nereiškia, kad vyras ir žmonas neturės artimų santykių danguje. Tačiau atrodo, kad tai reiškia, jog danguje vyras ir žmona nebebus susituokę.

Tikriausiai danguje nebebus santuokos, nes jos nebereikės. Kai Dievas įkūrė santuoką, Jis tai padarė, kad patenkintų tam tikrus poreikius. Visų pirma, Jis matė, kad Adomui reikėjo partnerės. „Viešpats Dievas tarė: ‘Negerai žmogui būti vienam. Aš padarysiu jam tinkamą padėjėją‘“ (Pradžios 2:18). Ieva išsprendė Adomo vienišumo problemą. Ji taip pat patenkino jo poreikį turėti „padėjėją“, žmogų, kuris kartu eitų gyvenimo keliu ir palaikytų kompaniją. Tačiau danguje nebebus vienišumo ir nebereikės padėjėjų. Mes būsime apsupti daugybės tikinčiųjų ir angelų (Apreiškimo 7:9), visi mūsų poreikiai bus patenkinti, įskaitant draugystę.

Antra, Dievas įkūrė santuoką, kad mes daugintumėmės ir pripildytume žemę žmonėmis. Dangus bus pripildytas ne dėl mūsų dauginimosi. Tie, kurie eis į dangų, pateks ten dėl tikėjimo Viešpačiu Jėzumi Kristumi; jie neatsiras dėl kitų žmonių dauginimosi. Taigi danguje nebus tikslo santuokai, nes ten nebus nei dauginimosi, nei vienišumo.

EnglishGrįžti į svetainę lietuvių kalba

Ar danguje bus santuokų?
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries