settings icon
share icon
Klausimas

Ar pragaras yra tikras? Ar pragaras yra amžinas?

Atsakymas


Įdomu tai, kad yra daug daugiau žmonių, kurie tiki, jog egizstuoja dangus, negu tų, kurie tiki pragaro egzistavimu. Pagal Bibliją pragaras yra toks pats tikras kaip ir dangus. Biblija labai aiškiai moko, jog pragaras yra reali vieta, į kurią po mirties bus siunčiami nedorėliai/netikintieji. Mes visi nusidėjome prieš Dievą (Romiečiams 3:23). Teisi bausmė už nuodėmę yra mirtis (Romiečiams 6:23). Kadangi visos mūsų nuodėmės yra prieš Dievą (Psalmių 51:4), ir kadangi Dievas yra amžinas ir beribis, bausmė už nuodėmes- mirtis- taip pat turi būti amžina ir beribė. Pragaras- tai amžina ir beribė mirtis, kurios mes visi nusipelnėme.

Nedorėlių bausmė pragare Biblijoje apibūdinama šiais žodžiais: „amžinoji ugnis“ (Mato 25:41), “neužgesinama ugnis” (Mato 3:12), “amžina panieka ir gėda“ (Danieliaus 12:2), vieta, kur “ugnis negęsta” (Morkaus 9:44-49), kančių ir ugnies vieta (Luko 16:23-24), “amžina pražūtis“ (2 Tesalonikiečiams 1:9), vieta, kur “kankinimo dūmai kils per amžių amžius“ (Apreiškimo 14:10-11) ir “ugnies ir sieros ežeras“, kur nedorėliai bus „kankinami dieną ir naktį per amžių amžius“ (Apreiškimo 20:10).

Nedorėlių bausmė pragare niekada nesibaigs, taip kaip nesibaigs tikinčiųjų palaiminimas danguje. Pats Jėzus moko, kad bausmė pragare yra amžina kaip ir gyvenimas danguje (Mato 25:46). Nedorėliai amžinai kentės Dievo įniršį ir kerštą. Tie, kurie bus pragare, pripažins Dievo teisingumą (Psalmių 76:10). Tie, kurie bus pragare, žinos, kad jie nusipelnė tos bausmės, ir kad gali kaltinti tik save (Pakartoto Įstatymo 32:3-5). Taip, pragaras yra reali vieta. Taip, pragaras yra amžinos kančios, kuri niekada nesibaigs, vieta. Šlovė Dievui, kad per Jėzų, mes galime išvengti šio amžino likimo (Jono 3:16, 18,36).

EnglishGrįžti į svetainę lietuvių kalba

Ar pragaras yra tikras? Ar pragaras yra amžinas?
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries