settings icon
share icon
Klausimas

Kaip aš galiu žinoti Dievo valią savo gyvenimui? Ką Biblija moko apie Dievo valios pažinimą?

Atsakymas


Yra du svarbūs dalykai, į kuriuos atsižvelgus konkrečioje situacijoje, galima pažinti Dievo valią. Įsitikinkite, kad tai, ko jūs prašote ar ruošiatės daryti:
1) neprieštarauja Biblijai;
2) pašlovins Dievą ir padės jums augti dvasiškai.

Jei į šiuos du klausimus jūs atsakėte teigiamai, o Dievas vis tiek neduoda jums to, ko jūs prašėte – tikriausiai tai ne Dievo valia. Arba, galbūt, jums tiesiog reikia palaukti šiek tiek ilgiau. Ne visada yra lengva sužinoti Dievo valią. Žmonės nori, kad Dievas jiems konkrečiai nurodytų, ką daryti: kur dirbti, kur gyventi, su kuo susituokti ir t.t. Bet Dievas retai suteikia žmonėms tokią konkrečią, specifinę informaciją. Dažniausiai Jis mums leidžia patiems priimti sprendimus tais klausimais.

Romiečiams 12:2 rašoma: „Ir neprisitaikykite prie šio pasaulio, bet pasikeiskite, atnaujindami savo protą, kad galėtumėte ištirti, kas yra gera, priimtina ir tobula Dievo valia“. Vienintelis sprendimas, kuris yra nepriimtinas Dievui, yra tas, kuris veda į nuodėmę arba prieštarauja Jo valiai. Dievas nori, kad mes darytume sprendimus, kurie atitinką Jo valią. Taigi, kaip sužinoti, kokia yra Dievo valia tau? Jei tu artimai bendrauji su Viešpačiu ir iš tiesų trokšti Jo valios savo gyvenime – tai Dievas įdės į tavo širdį Savo troškimus. Svarbiausia – norėti Jo valios išsipildymo, o ne savo. „Gėrėkis Viešpačiu, ir Jis suteiks tau, ko geidžia tavo širdis“ (Psalmių 37:4). Jei jūsų norai neprieštarauja Biblijai ir tikrai padės jums augti dvasiškai – tada Biblija jums duoda „leidimą“ patiems priimti sprendimą pagal savo širdies troškimą. Jeigu tu tikrai su nuolankia dvasia ieškai Dievo valios savo gyvenimui, Jis pats tau parodys Savo valią.

EnglishGrįžti į svetainę lietuvių kalba

Kaip aš galiu žinoti Dievo valią savo gyvenimui? Ką Biblija moko apie Dievo valios pažinimą?
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries