settings icon
share icon
Klausimas

Patekti į dangų- kaip man užsigarantuoti savo galutinę paskirties vietą?

Atsakymas


Diena, kai mes įžengsime į amžinybę, gali būti arčiau nei mes galvojame. Ruošdamiesi tai akimirkai, mes turime žinoti šią tiesą- ne visi pateks į dangų. Kaip mes galime būti užtikrinti, kad mes būsime vienas iš tų žmonių, kurie praleis amžinybę danguje? Prieš maždaug 2000 metų apaštalai Petras ir Jonas skelbė Jėzaus Kristaus evangeliją dideliai miniai Jeruzalėje. Toje kalboje Petras pasakė gilią mintį, kuri rezonuoja net ir postmodernistiniame pasaulyje: „Ir nėra niekame kitame išgelbėjimo, nes neduota žmonėms po dangumi kito vardo, kuriuo turime būti išgelbėti“ (Apaštalų darbų 4:12).

Kaip ir tomis dienomis, taip ir šiandieniniame „visi keliai veda į dangų“ klimate, toks teiginys nėra politiškai teisinga žinia. Daugybė žmonių galvoja, jog jie gali turėti dangų neturint Jėzaus. Jie nori visų gerų pažadų apie šlovę, bet jie nenori būti trukdomi kryžiaus, juo labiau To, kuris ten kabėjo ir mirė už nuodėmes visų, kurie Juo patikės. Daug žmonių nenori priimti Jėzaus kaip vienintelio kelio ir bando išrasti kitą taką. Tačiau pats Jėzus mus perspėja, jog nėra kito kelio ir tie, kurie nepriima šios tiesos, pasirenka pragarą. Jis labai aiškiai mums pasakė: „Kas tiki Sūnų, turi amžinąjį gyvenimą, o kas netiki Sūnumi- gyvenimo nematys: ant jo pasilieka Dievo rūstybė“ (Jono 3:36).

Kai kurie ginčijasi, jog Dievas yra labai siaurių pažiūrų, jeigu Jis parūpino tik vieną kelią į dangų. Tačiau žvelgiant į žmonijos maištą ir tai, kaip jie atstūmė Dievą, Jis yra labai plačių pažiūrių parūpindamas mums bet kokį kelią į dangų. Mes nusipelnėme teismo, o vietoje to Jis mums atsiuntė savo viengimį Sūnų mirti už mūsų nuodėmes. Nesvarbu, ar žmonės tai laiko siauromis, ar plačiomis pažiūromis, tai yra tiesa, ir krikščionys privalo ją išlaikyti aiškią ir nesuterštą- vienintelis kelias į dangų yra per Jėzų Kristų.

Daugelis žmonių šiandien tiki sumenkinta evangelija, kurioje nebeliko atgailos už nuodėmes. Jie nori tikėti, jog Dievas yra mylintis ir neteisia nieko, nereikalauja atgailos ir pasikeitimų jų gyvenimo būde. Jie sako: „Aš tikiu Jėzumi Kristumi, bet mano Dievas neteisia. Mano Dievas niekada nenusiųstų žmogaus į pragarą.“ Bet mes negalime turėti abiejų dalykų. Jeigu mes save vadiname krikščionimis, mes turime pripažinti, kad Kristus yra tas, kas Jis skelbėsi esąs,- vienintelis kelias į dangų. Jeigu mes tai neigsime, mes neigsime patį Jėzų Kristų, nes Jis sakė: „Aš esu kelias, tiesa ir gyvenimas. Niekas nenueina pas Tėvą kitaip, kaip tik per mane“ (Jono 14:6).

Vis dar lieka klausimas- kas įeis į Dievo karalystę? Kaip man užsitikrinti savo galutinę vietą? Atsakymą į šiuos klausimus matome skirtume tarp tų, kurie turi amžiną gyvenimą ir tų, kurie neturi. „Kas turi Sūnų, turi gyvenimą. Kas neturi Dievo Sūnaus, tas neturi gyvenimo“ (1 Jono 5:12). Tie, kurie tiki Kristumi, priėmė Jo auką už jų nuodėmes, ir kurie paklusniai Juo seka, praleis amžinybę danguje. „Kas Jį tiki, tas neteisiamas, o kas netiki, jau yra pasmerktas už tai, kad netiki viengimio Dievo Sūnaus vardo“ (Jono 3:18).

Taip, kaip dangus bus nuostabi vieta tiems, kurie pasirenka Jėzų Kristų, pragaras bus tiek pat siaubingas tiems, kurie Jį atmeta. Mūsų žinia pražuvusiems būtų daug skubesnė, jeigu mes suprastume, ką Dievo šventumas ir teisumas padarys tiems, kurie atmeta pilnai parūpintą nuodėmių atleidimą Dievo Sūnuje, Jėzuje Kristuje. Neįmanoma skaityti Bibliją ir to nematyti- linija yra labai aiškiai nubrėžta. Biblijoje labai aiškiai parašyta, jog yra tik vienas kelias į dangų- per Jėzų Kristų. Jis mus perspėjo: „Įeikite pro ankštus vartus, nes erdvūs vartai ir platus kelias veda į pražūtį, ir daug yra juo įeinančių. O ankšti vartai ir siauras kelias veda į gyvenimą, ir tik nedaugelis jį randa“ (Mato 7:13-14).

Yra tik vienas kelias į dangų, ir tie, kurie juo eina, tikrai pateks į dangų. Bet ne visi eina tuo keliu. Ar tu Juo eini?

English Ar Jūs, perskaitę atsakymą į šį klausimą, priėmėte sprendimą dėl Kristaus? Jei taip, prašome spustelėti klavišą „Aš priėmiau Kristų šiandien“.Grįžti į svetainę lietuvių kalba

Patekti į dangų- kaip man užsigarantuoti savo galutinę paskirties vietą?
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries