settings icon
share icon
Klausimas

Kas įvyks pagal paskutinių laikų pranašystę?

Atsakymas


Biblijoje daug rašoma apie paskutinius laikus. Beveik visose Biblijos knygose yra kažkas parašyta apie paskutinius laikus. Paiimti visas tas pranašystes ir tvarkingai sudėlioti yra gana nelengvas darbas. Žemiau pateikiama trumpa santrauka to, ką Biblija moko apie paskutinius laikus.

Kristus pašalins iš šios žemės visus atgimusius iš naujo tikinčiuosius per įvykį, vadinamą bažnyčios paėmimu į dangų (1 Tesalonikiečiams 4:13-18; 1 Korintiečiams 15:51-54). Prie Kristaus teismo krasės tikintieji bus apdovanoti už gerus darbus ir ištikimą tarnystę žemėje, o kai kurie dėl tarnavimo ir paklusnumo trūkumo praras tuos apdovanojimus, tačiau nepraras amžino gyvenimo (1 Korintiečiams 3:11-15; 2 Korintiečiams 5:10).

Antikristas (žvėris) ateis į valdžią ir pasirašys sutartį su Izraeliu septyniems metams (Danieliaus 9:27). Šis septynių metų laikotarpis yra vadinamas suspaudimo laikotarpiu. Per šiuos septynis metus žemėje bus baisūs karai, badai, marai ir stichinės nelaimės. Dievas išlies savo kerštą dėl nuodėmės, blogio ir nedorybių. Šiame laikotarpyje taip pat bus keturi Apokalipsės raiteliai, septyni antspaudai, trimitai ir dubenų bausmės.

Maždaug įpusėjus septyniems metams antikristas nutrauks taikos sutartį su Izraeliu ir pradės karą. Antikristas baisiai viską sunaikins ir Jeruzalės šventykloje, kuri bus atstatyta, jis pastatys savo atvaizdą, kurį visi privalės garbinti (Danieliaus 9:27; 2 Tesalonikiečiams 2:3-10). Antra suspaudimo laikotarpio pusė yra žinoma kaip “didysis suspaudimas” (Apreiškimo 7:14) ir “didinga ir baisi diena Jokūbui“ (Jeremijo 30:7).

Septynių suspaudimo metų pabaigoje antikristas pradės paskutinę ataką prieš Jeruzalę, kuri baigsis Armagedono mūšiu. Jėzus Kristus sugrįš, sunaikins antikristą ir jo armijas ir įmes juos visus į ugnies ežerą (Apreiškimo 19:11-21). Tuomet Kristus suriš Šėtoną ir tūkstančiui metų įmes į bedugnę. Jėzus valdys savo žemišką karalystę tūkstantį metų (Apreiškimo 20:1-6).

Pasibaigus tūkstančio metų laikotarpiui, Šėtonas bus išleistas, dar kartą nugalėtas ir įmestas į ugnies ežerą amžiams (Apreiškimo 20:7-10). Tuomet Kristus teis visus netikinčius (Apreiškimo 20:10-15) Baltojo Sosto teisme ir įmes juos į ugnies ežerą. Kristus įkurs naują dangų, naują žemę, Naują Jeruzalę- ažminą vietą tikintiesiems. Ten nebebus nuodėmės, liūdesio nei mirties (Apreiškimo 21-22).

EnglishGrįžti į svetainę lietuvių kalba

Kas įvyks pagal paskutinių laikų pranašystę?
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries