settings icon
share icon
Klausimas

Kaip man nepatekti į pragarą?

Atsakymas


Nepatekti į pragarą yra lengviau negu tu galvoji. Kai kurie žmonės tiki, jog jie visą gyvenimą privalo laikytis dešimties Dievo įsakymų, kad nepatektų į pragarą. Kai kurie tiki, jog jie turi laikytis tam tikrų ritualų, kad nepatektų į pragarą. Dar kiti tiki, jog neįmanoma turėti užtikrintumo, kad nepateksi į dangų. Nei vienas iš šių požiūrių nėra teisingas. Biblijoje labai aiškiai parašyta, kaip žmogui po mirties nepatekti į pragarą.

Biblija apibūdina pragarą kaip labai baisią vietą. Pragaras apibūdinamas kaip amžina ugnis (Mato 25:41), neužgesinama ugnis (Mato 3:12), amžina panieka ir gėda (Danieliaus 12:2), vieta, kur “ugnis negęsta“ (Morkaus 9:44-49) ir amžina pražūtis (2 Tesalonikiečiams 1:9). Apreiškimo 20:10 pragarą apibūdina kaip „sieros ežerą“, kuriame nedorėliai bus „kankinami dieną ir naktį per amžių amžius“. Savaime aišku, jog mes turėtume vengti pragaro.

Kodėl pragaras egzistuoja, ir kodėl Dievas ten siunčia kai kuriuos žmones? Biblijoje parašyta, jog Dievas „paruošė“ pragarą velniui ir puolusiems angelams, kurie maištavo prieš Jį (Mato 25:41). Tie, kurie atmeta Dievo siūlomą atleidimą, amžinai kentės toje pačioje vietoje kaip ir velnias bei jo puolę angelai. Kodėl pragaras yra būtinas? Visos nuodėmės yra padarytos prieš Dievą (Psalmių 51:4), ir kadangi Dievas yra beribis ir amžinas, tik beribė ir amžina bausmė yra priimtina. Pragaras- tai vieta, kurioje Dievo šventumo ir teisumo reikalaujamas teisingumas yra įvykdomas. Pragaras- tai vieta, kur Dievas pasmerkia nuodėmę ir visus, kurie Jį atmeta. Biblijoje aiškiai parašyta, kad mes visi nusidėjome (Ekleziasto 7:20; Romiečiams 3:10-23) ir to pasekoje mes visi nusipelnėme eiti į pragarą.

Taigi, kaip mums išvengti pragaro? Kadangi tik beribė ir amžina bausmė yra užtektina, beribė ir amžina kaina turi būti sumokėta. Dievas tapo žmogumi Jėzaus Kristaus asmenyje. Jėzuje Kristuje Dievas gyveno tarp mūsų, mokė mus ir mus gydė, bet tie dalykai nebuvo Jo galutinė misija. Dievas tapo žmogumi (Jono 1:1,14) tam, kad Jis mirtų už mus. Jėzus, Dievas žmogaus pavidalu, mirė ant kryžiaus. Kadangi Jis yra Dievas, Jo mirtis turi beribę ir amžiną vertę, kurios užtenka sumokėti už nuodėmę (1 Jono 2:2). Dievas mus kviečia priimti Jėzų Kristų kaip Gelbėtoją, priimant Jo mirtį kaip pilną ir teisingą užmokestį už mūsų nuodėmes. Dievas pažada, kad kiekvienas, kuris patiki Jėzumi (Jono 3:16) ir pasitiki Juo kaip Gelbėtoju, (Jono 14:6) bus išgelbėtas, t.y. nepateks į pragarą.

Dievas nenori, kad kas nors patektų į pragarą (2 Petro 3:9). Dėl šios priežasties Dievas pats parūpino tobulą ir pilną auką už mus. Jeigu nenori patekti į pragarą, priimk Jėzų kaip savo Gelbėtoją. Tai taip paprasta. Pasakyk Dievui, jog tu supranti, kad esi nusidėjėlis ir nusipelnei eiti į pragarą. Pasakyk Dievui, jog pasitiki Jėzumi Kristumi kaip Gelbėtoju. Padėkok Dievui už tai, kad Jis parūpino išgelbėjimą ir išgelbėjo tave nuo pragaro. Tikėjimas ir pasitikėjimas Jėzumi Kristumi kaip Galbėtoju tau padės išvengti pragaro!

English Ar Jūs, perskaitę atsakymą į šį klausimą, priėmėte sprendimą dėl Kristaus? Jei taip, prašome spustelėti klavišą „Aš priėmiau Kristų šiandien“.Grįžti į svetainę lietuvių kalba

Kaip man nepatekti į pragarą?
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries