settings icon
share icon
Klausimas

Ar man reikia tikėti Biblijos neklaidingumu tam, kad būčiau išgelbėtas?

Atsakymas


Mes nesame išgelbėjami tikėjimu Biblijos įkvėpimu ar neklaidingumu. Mes esame išgelbėjami tikėjimu Viešpačiu Jėzumi Kristumi kaip mūsų Gelbėtoju iš nuodėmių (Jono 3:16; Efeziečiams 2:8-9; Romiečiams 10:9-10). Tačiau tik iš Biblijos mes sužinome apie Jėzų Kristų, Jo mirtį ir prisikėlimą už mus (2 Korintiečiams 5:21; Romiečiams 5:8). Mums nereikia tikėti viskuo Biblijoje, kad būtume išgelbėti, bet mums reikia tikėti Jėzumi Kristumu, kuris yra skelbiamas Biblijoje. Mes turėtume laikyti Bibliją Dievo Žodžiu ir mes turėtume pilnai tikėti viskuo, ką Biblija moko.

Kai žmonės yra išgelbėjami, paprastai iš pat pradžių jie mažai žino apie Bibliją. Išgelbėjimas yra procesas, kuris prasideda nuo mūsų nuodėmingos būsenos supratimo, o ne Biblijos neklaidingumo supratimo. Mūsų sąžinės mums sako, kad savo nuopelnu mes negalime išstovėti prieš šventą Dievą. Mes žinome, kad mes nesame pakankamai teisūs tai padaryti, taigi mes atsisukame į Jo Sūnaus auką ant kryžiaus, kuri yra užmokestis už mūsų nuodėmes. Mes pilnai pasitikime Juo. Nuo to momento mes turime visiškai naują prigimtį, tyrą ir nesuteptą nuodėme. Dievo Šventoji Dvasia gyvena mūsų širdyse, užantspauduodama mus amžinybei. Nuo to laiko kiekvieną dieną mes einame pirmyn vis labiau mylėdami ir paklusdami Dievui. Dalis to „ėjimo pirmyn“ yra kasdienis maitinimasis Dievo Žodžiu, kuris mus augina ir stiprina. Tik Biblija turi galią tai padaryti mūsų gyvenimuose.

Jeigu mes tikime ir pasitikime Viešpaties Jėzaus Kristaus Asmeniu, kaip mokoma Biblijoje, mes esame išgelbėti. Kai mes pasitikime Jėzumi Kristumi, Šventoji Dvasia veikia mūsų širdyse ir protuose, ir Ji mus įtikins, kad Biblija yra teisinga, ir mes turime ja tikėti (2 Timotiejui 3:16-17). Jeigu mums kyla abejonės dėl Šventojo Rašto neklaidingumo, geriausias būdas tai sutvarkyti yra paprašyti Dievo, kad Jis duotų užtikrintumą ir pasitikėjimą Jo Žodžiu. Jis mielai pasiruošęs atsakyti tiems, kurie nuoširdžiai, iš visos širdies Jo ieško (Mato 7:7-8).

EnglishGrįžti į svetainę lietuvių kalba

Ar man reikia tikėti Biblijos neklaidingumu tam, kad būčiau išgelbėtas?
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries