settings icon
share icon
Klausimas

Kas yra nauji dangūs ir nauja žemė?

Atsakymas


Daugelis neteisingai supranta ir neteisingai įsivaizduoja, kas dangus yra iš tikrųjų. Apreiškimo 21-22 skyriuose detaliai aprašomi nauji dangūs ir nauja žemė. Po to, kai įvyks visi paskutiniųjų laikų įvykiai, dabartiniai dangūs ir žemė praeis ir jie bus pakeisti naujais dangumis ir nauja žeme. Amžina tikinčiųjų gyvenamoji vieta bus nauja žemė. Nauja žemė yra „dangus“, kuriame mes praleisime amžinybe. Naujoji Jeruzalė, dangiškasis miestas, bus naujoje žemėje. Auksinės gatvės ir perlų vartai taip pat bus naujoje žemėje.

Dangus- naujoji žemė- yra vieta, kur mes gyvensime su savo pašlovintais kūnais (1 Korintiečiams 15:35-58). Idėja, kad dangus yra „debesyse“ yra ne pagal Bibliją. Idėja, kad mes būsime „dvasios, skraidančios danguje“ taip pat yra ne pagal Bibliją. Dangus, kuriame gyvens tikintieji, bus nauja ir tobula planeta. Naujoje žemėje nebus nuodėmės, blogio, ligų, kentėjimų ir mirties. Tai tikriausiai bus panašu į dabartinę žemę, galbūt dabartinė žemė bus atkurta be nuodėmės prakeikimo.

Kaip dėl naujo dangaus? Mums svarbu prisiminti, jog senais laikais žodis „dangus“ reiškė dangų, kosminę erdvę ir taip pat vietą, kurioje gyvena Dievas. Taigi, kai Apreiškimo 21:1 kalba apie naują dangų, tai tikriausiai reiškia, jog visa visata bus atkurta- nauja žemė, nauji dangūs, naujas kosmosas. Atrodo, kad Dievo dangus bus taip pat atkurtas, kad kaip ir visa visata gautų „naują pradžią“, dvasinę ir fizinę. Ar nauji dangūs bus mums prieinami? Tikriausiai, bet mums reikia palaukti, kad sužinotume. Leiskime Dievo Žodžiui formuoti mūsų supratimą, kas yra dangus.

EnglishGrįžti į svetainę lietuvių kalba

Kas yra nauji dangūs ir nauja žemė?
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries