settings icon
share icon
Klausimas

Ką reiškia melstis Jėzaus vardu?

Atsakymas


Melstis Jėzaus vardu mus mokina Jono 14:13-14: “Ir ko tik prašysite mano vardu, Aš padarysiu, kad Tėvas būtų pašlovintas Sūnuje. Ko tik prašysite mano vardu, Aš padarysiu.“ Kai kurie klaidingai interpretuoja šias eilutes, galvodami, kad, jeigu jie pabaigs savo maldas sakydami „Jėzaus vardu“, Dievas jiems visada duos, ko jie prašo. Jie paprasčiausiai naudoja žodžius „Jėzaus vardu“ kaip stebuklingą formulę, ir tai yra visiškai ne pagal Bibliją.

Melstis Jėzaus vardu- tai melstis su Jo autoritetu ir prašyti Dievo Tėvo veikti pagal mūsų maldas, nes mes ateiname Jo Sūnaus, Jėzaus, vardu. Melstis Jėzaus vardu yra tas pats, kas melstis pagal Dievo valią: „Ir štai kokį pasitikėjimą mes turime Juo: jei ko tik prašome pagal Jo valią, Jis girdi mus. O jeigu žinome, kad Jis girdi mus, ko tik prašome, tai ir žinome, kad turime tai, ko Jo prašėme“ (1 Jono 5:14-15). Melstis Jėzaus vardu- tai melstis už tuos dalykus, kurie atneš šlovę ir garbę Jėzui.

Žodžiai “Jėzaus vardu” maldos pabaigoje nėra stebuklinga formulė. Jeigu tai, ko mes prašome ar sakome maldoje, nėra dėl Dievo šlovės ir pagal Jo valią, tuomet žodžių “Jėzaus vardu” naudojimas yra bereikšmis. Daug svarbiau yra nuoširdžiai melstis Jėzaus vardu ir dėl Jo šlovės negu pridėti tam tikrus žodžius maldos pabaigoje. Ne žodžiai, esantys maldoje, yra svarbūs, bet tikslas su kuriuo mes meldžiamės. Malda už tuos dalykus, kurie neprieštarauja Dievo valiai, yra maldos Jėzaus vardu pagrindas.

EnglishGrįžti į svetainę lietuvių kalba

Ką reiškia melstis Jėzaus vardu?
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries