settings icon
share icon
Klausimas

Ar mes matysime ir pažinsime savo draugus ir šeima daunguje?

Atsakymas


Daugelis žmonių sako, kad, kai pateks į dangų, jie pirmiausia norės pamatyti visus savo draugus ir mylimuosius, kurie mirė prieš juos. Amžinybėje mes turėsime užtektinai laiko pamatyti, būti ir praleisti kartu laiką su savo draugais ir šeimos nariais. Tačiau tai nebus mūsų pagrindinis užsiėmimas. Mes būsime užimti garbindami Dievą ir mėgaudamiesi dangaus stebuklais. Mūsų susitikimai su mylimaisiais tikriausiai bus pripildyti Dievo malonės ir šlovės mūsų gyvenimuose, Jo nuostabios meilės ir galingų darbų prisiminimais. Mes dar labiau džiaugsimės galėdami šlovinti ir garbinti Viešpatį kartu su kitais tikinčiaisiais, ypač su tais, kuriuos mes mylėjome žemėje.

Ar mes sugebėsime atpažinti žmones pomirtiniame gyvenime? Karalius Saulius atpažino Samuelį, kai En Dore gyvenusi ragana iš mirusiųjų pasaulio iškvietė Samuelio dvasią (1 Samuelio 28:8-17). Kai Dovydo sūnus, dar būdamas kūdikis, numirė, Dovydas tarė: „Aš nueisiu pas jį, bet jis nesugrįš pas mane“ (2 Samuelio 12:23). Dovydas tikėjo, kad jis atpažins savo sūnų danguje, nors jis mirė, būdamas kūdikis. Luko 16:19-31 Abraomas, Lozorius ir turtuolis- visi buvo atpažįstami po mirties. Persimainimo metu Mozė ir Elijas buvo atpažįstami (Mato 17:3-4). Pagal šiuos pavyzdžius atrodo, kad Biblija moko, jog mes atpažinsime vienas kitą po mirties.

Biblijoje rašoma, kad, kai mes pateksime į dangų, mes „būsime panašūs į Jį [Jėzų], nes mes matysime Jį tokį, koks Jis yra“ (1 Jono 3:2). Mūsų žemiški kūnai buvo tokie kaip Adomo, bet po prisikėlimo mūsų kūnai bus kaip Jėzaus (1 Korintiečiams 15:47). “Ir kaip nešiojame žemiškojo atvaizdą, taip nešiosime ir dangiškojo atvaizdą. Nes šis gendantis turi apsivilkti negendamybe, ir šis marus apsivilkti nemarybe“ (1 Korintiečiams 15:49,53). Daug žmonių atpažino Jėzų po Jo prisikėlimo (Jono 20:16,20; 21:12; 1 Korintiečiams 15:4-7). Jeigu Jėzus buvo atpažįstamas savo pašlovintame kūne, tuomet ir mes būsime atpažįstami mūsų pašlovintuose kūnuose. Tai, kad mes pamatysime savo mylimuosius danguje, yra nuostabu, tačiau dangus yra nepalyginamai daugiau nuostabus, nes ten būsime su Dievu. Kaip bus nuostabu susitikti su savo mylimaisiais ir kartu šlovinti Dievą visą amžinybę.

EnglishGrįžti į svetainę lietuvių kalba

Ar mes matysime ir pažinsime savo draugus ir šeima daunguje?
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries