settings icon
share icon
Klausimas

Kur slypi maldos galia?

Atsakymas


Idėja, kad malda yra galinga, yra labai populiari. Pagal Bibliją, maldos galia paprasčiausiai yra Dievo, kuris girdi ir atsako į maldas, galia. Pamąstykite apie tai:

1) Dievas yra visagalis. Jam nėra nieko neįmanomo (Luko 1:37).

2) Visagalis Viešpats Dievas ragina savo žmones Jam melstis. Mes turėtume atkakliai melstis (Luko 18:1), su padėka (Filipiečiams 4:6), tikėjimu (Jokūbo 1:5), pagal Dievo valią (Mato 6:10), Jo šlovei (Jono 14:13-14) ir su teisia širdimi (Jokūbo 5:16).

3) Visagalis Viešpats Dievas girdi savo vaikų maldas. Jis mums įsako melstis ir prižada, kad Jis klausys, kai mes melsimės. „Sielvarte šaukiausi Viešpaties, savo Dievo. Jis išgirdo savo šventykloje mano balsą, mano šauksmas pasiekė Jo ausis“ (Psalmių 18:6).

4) Visagalis Viešpats Dievas atsako į maldas. „Šaukiausi Tavęs, nes Tu išklausysi mane, Dieve! (Psalmių 17:6). “Teisieji šaukiasi Viešpaties, Jis išgirsta ir išgelbsti iš visų jų vargų“ (Psalmių 34:17).

Dar viena populiari idėja yra, kad mūsų tikėjimo kiekis nulemia, ar Dievas atsako į mūsų maldas, ar ne. Tačiau kartais Dievas atsako į mūsų maldas nepaisant tikėjimo trūkumo. Apaštalų darbų 12 skyriuje bažnyčia meldžiasi, kad Petras būtų paleistas iš kalėjimo (5 eil.), ir Dievas atsako į jų maldą (7-11eil.). Petras pasibeldžia į duris, kur žmonės susirinkę meldžiasi, bet jie negali patikėti, kad tai tikrai Petras. Jie meldėsi, kad jis būtų išlaisvintas, bet jie nesitikėjo atsakymo į savo maldas.

Maldos galia neateina iš mūsų- tai nėra ypatingi žodžiai, ar ypatingas būdas, kaip mes sakome tuos žodžius, ar net tų žodžių dažnumas. Maldos galia nepriklauso nuo to, į kurią pusę mes žiūrime, ar kokioje pozicijoje yra mūsų kūnas. Maldos galia neateina iš dirbinių ar ikonų, žvakių ar karoliukų. Maldos galia ateina iš visagalio Dievo, kuris girdi ir atsako į mūsų maldas. Maldoje mes ateiname pas visagalį Dievą ir turėtume tikėtis galingų rezultatų, nesvarbu, ar Jis nuspręs duoti mums, ko prašome, ar ne. Koks bebūtų atsakymas į mūsų maldas, Dievas, kuriam mes meldžiamės, yra maldos jėgos šaltinis; pagal savo tobulą valią Jis gali ir atsakys mums savo laiku.

EnglishGrįžti į svetainę lietuvių kalba

Kur slypi maldos galia?
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries