settings icon
share icon
Klausimas

Kur tu pateksi po mirties?

Atsakymas


Biblijoje labai aiškiai parašyta, jog yra tik du variantai: dangus ir pragaras. Biblijoje taip pat labai aiškiai parašyta, kad tu gali nulemti, kur tu pateksi po mirties. Kaip? Skaityk toliau.

Visų pirma- problema. Mes visi nusidėjome (Romiečiams 3:23). Mes visi padarėme kažką neteisingo, blogo ar amoralaus (Ekleziasto 7:20). Mūsų nuodėmė atskiria mus nuo Dievo, ir jeigu tai neišsprendžiama, mūsų nuodėmės pasekmė yra amžinas atskirimas nuo Dievo (Mato 25:46; Romiečiams 6:23a). Šis amžinas atskirimas nuo Dievo yra pragaras, Biblijoje apibūdintas ugnies ežeras (Apreiškimo 20:14-15).

O dabar- sprendimas. Dievas tapo žmogumi Jėzaus Kristaus asmenyje (Jono 1:1,14; 8:58; 10:30). Jo gyvenimas buvo be nuodėmės (1 Petro 3:22; 1 Jono 3:5). Jėzus savo noru atidavė savo gyvenimą už mus (1 Korintiečiams 15:3; 1 Petro 1:18-19). Jo mirtis sumokėjo kainą už mūsų nuodėmes (2 Korintiečiams 5:21). Dabar Dievas mums siūlo išgelbėjimą ir atleidimą kaip dovaną (Romiečiams 6:23b), kurią mes privalome priimti tikėjimu (Jono 3:16; Efeziečiams 2:8-9). „Tikėk Viešpatį Jėzų Kristų ir būsi išgelbėtas“ (Apaštalų darbų 16:31). Pasitikėk Jėzumi kaip savo vieninteliu Gelbėtoju, pasikliauk Jo auka kaip išpirka už tavo nuodėmes, ir pagal Dievo Žodį, tau bus pažadėtas amžinas gyvenimas danguje.

Kur tu pateksi po mirties? Tai priklauso nuo tavęs. Dievas tau leidžia pasirinkti. Dievas tave kviečia ateiti pas Jį. Tau rinktis.

Jeigu tu jauti, kad Dievas tave traukia prie tikėjimo Kristumi (Jono 6:44), ateik pas Gelbėtoją. Jeigu Dievas pakelia uždangą ir naikina dvasinį aklumą (2 Korintiečiams 4:4), pažvelk į Gelbėtoją. Jeigu tu matai gyvybės kibirkštėlę ten, kur viskas buvo mirę (Efeziečiams 2:1), ateik į gyvenimą per Gelbėtoją.

Kur tu pateksi po mirties? Į dangų arba į pragarą. Per Jėzų Kristų galima išvengti pragaro. Priimk Jėzų Kristų kaip savo Gelbėtoją ir dangus bus tavo galutinė vieta. Jeigu padarysi bet kokį kitą sprendimą, tavęs lauks amžinas atskirims nuo Dievo pragare (Jono 14:6; Apaštalų darbų 4:12).

Jeigu tu supranti, kad yra tik du variantai, kur tu pateksi po mirties, ir jeigu tu nori pasitikėti Jėzumi kaip savo Gelbėtoju, įsitikink, kad tu supranti ir tiki tuo, kas parašyta šioje maldoje ir sukalbėk ją Dievui: „Dieve, aš žinau, kad aš esu nusidėjėlis. Žinau, kad dėl savo nuodėmės aš nusipelniau amžinai būti atskirtas nuo Tavęs. Nors aš nenusipelniau, dėkoju, kad Tu myli mane ir per Jėzaus Kristaus mirtį ir prisikėlimą Tu parūpinai auką už mano nuodėmes. Aš tikiu, kad Jėzus mirė už mano nuodėmes ir aš pasitikiu Juo savo išgelbėjimui. Padėk man likusį savo gyvenimą gyventi dėl Tavęs, o ne dėl nuodėmės. Padėk man likusį gyvenimą gyventi su dėkingumu už šį nuostabų išgelbėjimą, kurį Tu parūpinai. Ačiū, Jėzau, kad mane išgelbėjai!”

Ar Jūs, perskaitę atsakymą į šį klausimą, priėmėte sprendimą dėl Kristaus? Jei taip, prašome spustelėti klavišą „Aš priėmiau Kristų šiandien“.

English

Grįžti į svetainę lietuvių kalba

Kur tu pateksi po mirties?
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries