settings icon
share icon
Klausimas

Koks yra geriausias būdas evangelizuoti kultą ar netikrą religiją?

Atsakymas


Pats svarbiausias dalykas, kurį mes galime padaryti dėl tų, kurie dalyvauja kulte ar netikroje religijoje, yra melstis už juos. Mums reikia melstis, kad Dievas pakeistų jų širdis ir atvertų jų akis matyti tiesą (2 Korintiečiams 4:4). Mums reikia melstis, kad Dievas juos įtikintų dėl jų poreikio išgelbėjimui per Jėzų Kristų (Jono 3:16). Be Dievo jėgos ir Šventosios Dvasios įtikinimo mes niekieno neįtikinsime dėl tiesos (Jono 16:7-11).

Mums taip pat reikia gyveti dievotą krikščionišką gyvenimą, kad tie, kurie yra įsipainioję kultuose ar religijose, galėtų matyti, kaip Dievas keičia mūsų gyvenimus (1 Petro 3:1-2). Mums reikia prašyti Dievo išminties, kaip mes galime jiems patarnauti galingu būdu (Jokūbo 1:5). Po visų šių dalykų mes turime drąsiai skelbti evangeliją. Mes turime skelbti išgelbėjimo per Jėzų Kristų žinią (Romiečiams 10:9-10). Mes visada turime būti pasiruošę apginti savo tikėjimą (1 Petro 3:15), bet mes tai turime daryti švelniai ir pagarbiai. Mes galime teisingai paskelbti doktriną, laimėti žodžių karą, bet vis tiek savo piktu ir išdidžiu nusistatymu pakenkti tikslui.

Galiausiai tų, kuriems mes liudijame, išgelbėjimą mes turime palikti Dievui. Dievo jėga ir malonė gelbsti žmones, o ne mūsų pastangos. Nors yra gerai būti pasiruošusiam stipriai gintis ir žinoti neteisingus įsitikinimus, tačiau nei vienas iš tų dalykų neišgelbės žmonių, kurie yra įsipainioję kultų ir netikrų religijų meluose. Geriausia yra melstis už juos, liudyti jiems ir gyventi krikščionišką gyvenimą, pasitikint, kad Šventoji Dvasia patrauks juos, įtikins ir atvers į tikėjimą.

EnglishGrįžti į svetainę lietuvių kalba

Koks yra geriausias būdas evangelizuoti kultą ar netikrą religiją?
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries