settings icon
share icon
Klausimas

Kaip aš galiu būti išgelbėtas?

Atsakymas


Šis paprastas, tačiau gilus klausimus, yra pats svarbiausias klausimas, kokį mes galime užduoti. „Kaip aš galiu būti išgelbėtas?“ klausimas yra susijęs su mūsų amžinybės vieta, kai mūsų gyvenimai šiame pasaulyje baigsis. Nėra nieko svarbiau už mūsų amžinybės vietą. Biblijoje labai aiškiai parašyta, kaip žmogus gali būti išgelbėtas. Filipinas kalėjimo prižiūrėtojas paklausė Pauliaus ir Silo: „Gerbiamieji, ką turiu daryti, kad būčiau išgelbėtas?“ (Apaštalų darbų 16:30). Paulius ir Silas jam atsakė: „Tikėk Viešpatį Jėzų Kristų ir būsi išgelbėtas“ (Apaštalų darbų 16:31).

Kaip aš galiu būti išgelbėtas? Kodėl man reikia išgelbėjimo?
Mes visi esame užkrėsti nuodėme (Romiečiams 3:23). Mes gimėme su nuodėme (Psalmių 51:5) ir mes visi asmeniškai pasirenkame nusidėti (Ekleziasto 7:20; 1 Jono 1:8). Nuodėmė mus padaro „neišgelbėtais“. Nuodėmė mus skiria nuo Dievo. Dėl nuodėmės mes einame keliu, vedančiu į amžiną pražūtį.

Kaip man būti išgelbėtam? Nuo ko išgelbėtam?
Dėl mūsų nuodėmės mes visi nusipelnėme mirties (Romiečiams 6:23). Nors fizinė nuodėmės pasekmė yra fizinė mirtis, tai nėra vienintelė mirtis, kuri mūsų laukia dėl nuodėmės. Nuodėmė yra padaryta prieš amžiną ir beribį Dievą (Psalmių 51:4). Dėl to teisinga bausmė už mūsų nuodėmes taip pat yra amžina ir beribė. Mums reikia išgelbėjimo nuo amžinos pražūties ir sunaikinimo (Mato 25:46; Apreiškimo 20:15).

Kaip aš galiu būti išgelbėtas? Kaip Dievas parūpino išgelbėjimą?
Kadangi teisinga bausmė už nuodėmę yra beribė ir amžina, tik amžinas ir beribis Dievas galėjo ją sumokėti. Bet Dievas, savo dieviškoje prigimtyje, negalėjo mirti. Taigi Dievas tapo žmogumi per Jėzaus Kristaus asmenį. Dievas įsikūnijo, gyveno tarp mūsų ir mus mokė. Kai žmonės atmetė Jį ir Jo žinią bei bandė Jį nužudyti, Jis savo noru paaukojo save už mus, ir leidosi nukryžiuojamas (Jono 10:15). Kadangi Jėzus Kristus buvo žmogus, Jis galėjo mirti. Kadangi Jėzus Kristus buvo Dievas, Jo mirtis turėjo amžiną ir beribę vertę. Jėzaus mirtis ant kryžiaus buvo tobula ir pilna auka už mūsų nuodėmes (1 Jono 2:2). Jis prisiėmė pasekmes, kurių mes nusipelnėme. Jėzaus prisikėlimas iš mirties parodė, jog Jo mirtis tikrai buvo užtektina auka už mūsų nuodėmes.

Kaip aš galiu būti išgelbėtas? Ką man reikia daryti?
„Tikėk Viešpatį Jėzų Kristų ir būsi išgelbėtas“ (Apaštalų darbų 16:31). Dievas jau atliko visą darbą. Tau tereikia tikėjimu priimti išgelbėjimą, kurį Jis siūlo (Efeziečiams 2:8-9). Pilnai pasitikėk Jėzumi ir Jo auka už tavo nuodėmes. Tikėk Juo ir tu nepražūsi (Jono 3:16). Dievas tau siūlo išgelbėjimą kaip dovaną. Tau tereikia ją priimti. Jėzus yra išgelbėjimo kelias (Jono 14:6).

Ar Jūs, perskaitę atsakymą į šį klausimą, priėmėte sprendimą dėl Kristaus? Jei taip, prašome spustelėti klavišą „Aš priėmiau Kristų šiandien“.

EnglishGrįžti į svetainę lietuvių kalba

Kaip aš galiu būti išgelbėtas?
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries