settings icon
share icon
Klausimas

Ką reikšia „Jėzus gelbsti?

Atsakymas


„Jėzus gelbsti“ yra populiarus posakis, lipdukas ant mašinų, užrašas sporto renginiuose ar net iškabose. Deja, tik keletas žmonių, pamačiusių „Jėzus gelbsti“, pilnai supranta, ką tai reiškia. Tuose žodžiuose yra milžiniška galia ir daugybė tiesos.

Jėzus gelbsti, bet kas tas Jėzus?
Dauguma žmonių supranta, kad Jėzus buvo vyras, gyvenęs Izraelyje prieš 2000 metų. Beveik visos pasaulio religijos Jėzų laiko geru mokytoju ir/arba pranašu. Nors tie dalykai yra teisingi, tačiau jie neapibūdina, kas Jėzus yra iš tikrųjų, ir jie nepaaiškina, kaip ir kodėl Jėzus gelbsti. Jėzus yra Dievas žmogaus pavidale (Jono 1:1,14). Jėzus yra Dievas, kuris atėjo į žemę kaip tikras žmogus (1 Jono 4:2). Dievas tapo žmogumi Jėzaus Kristaus asmenyje tam, kad mus išgelbėtų. Ir tai iškelia kitą klausimą: kodėl mums reikia išgelbėjimo?

Jėzus gelbsti, bet kodėl mums reikia išgelbėjimo?
Biblijoje parašyta, jog kiekvienas žmogus, kuris bet kada gyveno, nusidėjo (Ekleziasto 7:20; Romiečiams 3:23). Nusidėti- tai mintimis, žodžiu ar darbu padaryti kažką, kas prieštarauja Dievo tobulam ir šventam charakteriui. Dėl mūsų nuodėmės, mes visi nusipelnėme Dievo bausmės (Jono 3:18,36). Dievas yra tobulai teisus, taigi Jis negali nenubausti nuodėmės ir blogio. Kadangi Dievas yra beribis ir amžinas, ir visos mūsų nuodėmės yra padarytos prieš Dievą (Psalmių 51:4), tik beribė ir amžina bausmė yra priimtina. Amžina mirtis yra vienintelė teisinga bausmė už nuodėmę. Dėl to mums reikia išgelbėjimo.

Jėzus gelbsti, bet kaip Jis gelbsti?
Kadagi mes nusidėjome prieš beribį Dievą, yra du variantai: ribotas asmuo (mes) privalo mokėti už mūsų nuodėmes neribotą laiko tarpą, arba beribis Asmuo (Jėzus) privalo sumokėti už mūsų nuodėmes vieną kartą. Nėra jokių kitų variantų. Jėzus gelbsti mirdamas vietoje mūsų. Jėzaus Kristaus asmenyje Dievas paaukojo save už mus ir sumokėjo beribę ir amžiną kainą, kurią tik Jis galėjo sumokėti (2 Korintiečiams 5:21; 1 Jono 2:2). Jėzus prisiėmė bausmę, kurios mes nusipelnėme, tam, kad išgelbėtų mus nuo siaubingos amžinos vietos, kuri būtų teisinga mūsų nuodėmės pasekmė. Dėl didžios meilės mums, Jėzus atidavė savo gyvenimą (Jono 15:13) ir sumokėjo bausmę, kurios mes nusipelnėme, bet negalėjome sumokėti. Po to Jėzus prisikėle ir taip įrodė, jog Jo mirtis tikrai buvo užtektina auka už mūsų nuodėmes (1 Korintiečiams 15).

Jėzus gelbsti, bet ką Jis gelbsti?
Visus, kurie priima Jo išgelbėjimo dovaną. Jėzus gelbsti tuos, kurie pilnai pasitiki Jo auka kaip pilna auką už jų nuodėmes (Jono 3:16; Apaštalų darbų 16:31). Nors Jėzaus aukos tobulai užtenka sumokėti už visos žmonijos nuodėmes, Jėzus gelbsti tik tuos, kurie asmeniškai priima Jo pačią brangiausią dovaną (Jono 1:12)

Jeigu tu supranti, ką reiškia „Jėzus gelbsti“, ir nori pasitikėti Juo kaip savo asmeniniu Gelbėtoju, tuomet įsitikink, kad tu supranti ir tiki šia malda, ir su tikėjimu pasakyk tai Dievui: „Dieve, aš žinau, kad aš esu nusidėjėlis. Žinau, kad dėl savo nuodėmės aš nusipelniau amžinai būti atskirtas nuo Tavęs. Nors aš nenusipelniau, dėkoju, kad Tu myli mane ir per Jėzaus Kristaus mirtį ir prisikėlimą Tu parūpinai auką už mano nuodėmes. Aš tikiu, kad Jėzus mirė už mano nuodėmes ir aš pasitikiu Juo savo išgelbėjimui. Padėk man likusį gyvenimą gyventi su dėkingumu už šį nuostabų išgelbėjimą, kurį Tu parūpinai. Ačiū, Jėzau, kad mane išgelbėjai!”

English Ar Jūs, perskaitę atsakymą į šį klausimą, priėmėte sprendimą dėl Kristaus? Jei taip, prašome spustelėti klavišą „Aš priėmiau Kristų šiandien“.Grįžti į svetainę lietuvių kalba

Ką reikšia „Jėzus gelbsti?
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries