settings icon
share icon
Klausimas

Kas yra išgelbėjimo malda?

Atsakymas


Daug žmonių klausia: „Ar yra malda, kurią sukalbėjus, aš garantuotai būsiu išgelbėtas?“ Mums svarbu nepamiršti, jog išgelbėjimas įgyjamas ne kartojant kažkokią maldą ar tam tikrus žodžius. Biblijoje niekur neaprašytas žmogus, kuris buvo išgelbėtas dėl maldos. Maldos sakymas nėra biblinis būdas būti išgelbėtam.

Biblinis išgelbėjimo būdas yra tikėjimas Jėzumi Kristumi. Jono 3:16 parašyta: “Nes Dievas taip pamilo pasaulį, jog atidavė savo viengimį Sūnų, kad kiekvienas, kuris Jį tiki, nepražūtų, bet turėtų amžinąjį gyvenimą.” Išgelbėjimas įgyjamas tikėjimu (Efeziečiams 2:8), priimant Jėzų kaip Gelbėtoją (Jono 1:12) ir tik Juo pilnai pasitikint (Jono 14:6; Apaštalų darbų 4:12), o ne sukalbant maldą.

Biblijoje aprašyta išgelbėjimo žinia yra paprasta ir aiški, tačiau tuo pačiu metu nuostabi. Mes visi nusidėjome prieš Dievą (Romiečiams 3:23). Jėzus yra vienintelis, kurio gyvenimas buvo be nuodėmės (Ekleziasto 7:20). Dėl mūsų nuodėmės mes nusipelnėme bausmės iš Dievo (Romiečiams 6:23). Ta bausmė yra fizinė mirtis, po kurios ateina ir dvasinė mirtis. Dėl savo nuodėmės ir bausmės, kurios mes nusipelnėme, nėra nieko, ką mes galėtume padaryti, kad atitaisytume savo santykius su Dievu. Dėl savo meilės mums, Dievas tapo žmogumi Jėzaus Kristaus asmenyje. Jėzus nugyveno tobulą gyvenimą ir mokė tiesą. Tačiau žmonija atmetė Jėzų ir nužudė Jį nukryžiuodami. Tame žiauriame įvykyje Jėzus mirė vietoje mūsų. Jėzus prisiėmė nuodėmės naštą ir bausmę ir mirė vietoje mūsų (2 Korintiečiams 5:21). Jėzus buvo prikeltas (1 Korintiečiams 15) ir tuo įrodė, jog Jo auka buvo užtektina nugalėti nuodėmei ir mirčiai. Dėl Jėzaus aukos, Dievas mums siūlo išgelbėjimo dovaną. Dievas mus kviečia pakeisti savo mąstymą apie Jėzų (Apaštalų darbų 17:30) ir priimti Jį kaip pilną auką už mūsų nuodėmes (1 Jono 2:2). Išgelbėjimas įgyjamas priimant dovaną, kurią Dievas mums siūlo, o ne sukalbant maldą.

Tačiau tai nereiškia, jog mes negalime naudoti maldos gaunant išgelbėjimą. Jeigu tu supranti evangeliją, tiki, jog tai yra tiesa, ir priimi Jėzų kaip savo Gelbėtoją, tuomet nėra nieko blogo ir netgi yra tinkama savo tikėjimą Dievu išreikšti maldoje. Bendravimas su Dievu maldoje gali padėti nuo faktų žinojimo apie Jėzų pereiti prie pasitikėjimo Juo kaip Gelbėtoju. Malda gali būti susijusi su veiksmu, kurio metu tu pasitiki Jėzumi dėl savo išgelbėjimo.

Tu negali paremti savo išgelbėjimo malda, kurią sukalbėjai. Maldos sakymas tavęs neišgelbės! Jeigu nori gauti išgelbėjimą, kuris yra Jėzuje, tikėk Juo. Pilnai pasitikėk Jo mirtimi kaip pilna auka už tavo nuodėmes. Visiškai pasitikėk Juo kaip tavo Gelbėtoju. Toks yra biblinis išgelbėjimo būdas. Jeigu tu priėmei Jėzų kaip savo Gelbėtoją tuomet, žinoma, sukalbėk Dievui maldą. Pasakyk Dievui, koks dėkingas tu esi dėl Jėzaus. Šlovink Jį dėl Jo meilės ir pasiaukojimo. Padėkok Jėzui už tai, kad Jis mirė už tavo nuodėmes ir parūpino tau išgelbėjimą. Toks yra biblinis ryšys tarp išgelbėjimo ir maldos.

English Ar Jūs, perskaitę atsakymą į šį klausimą, priėmėte sprendimą dėl Kristaus? Jei taip, prašome spustelėti klavišą „Aš priėmiau Kristų šiandien“.Grįžti į svetainę lietuvių kalba

Kas yra išgelbėjimo malda?
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries