settings icon
share icon
Klausimas

Kaip paaiškinti išggelbėjimo planą naudojant eilutes iš Laiško Romiečiams?

Atsakymas


Eilučių iš Laiško Romiečiams naudojimas yra vienas iš būdų, kuriuo galima paaiškinti Gerąją Naujieną- Išgelbėjimą. Tai paprastas, bet veiksmingas būdas paaiškinti, kodėl mums reikalingas išgelbėjimas, koks yra Dievo išgelbėjimo planas, kaip mes galime jį priimti, ir kokie yra išgelbėjimo rezultatai.

Romiečiams 3:23 parašyta: „Nes visi nusidėjo ir stokoja Dievo šlovės“. Mes visi nusidėjome. Mes visi padarėme dalykų, kurie nepatinka Dievui. Nėra nė vieno, kuris nebūtų nusikaltęs prieš Dievą. Romiečiams 3:10-18 pateikia detalų paaiškinimą, kaip nuodėmės atrodo mūsų gyvenime. Romiečiams 6:23 paaiškina, kokios yra nuodėmės pasėkmės: „Atpildas už nuodėmę – mirtis, o Dievo dovana – amžinasis gyvenimas per Jėzų Kristų, mūsų Viešpatį“. Bausmė, kurios mes esame verti už savo nuodėmes, yra mirtis. Ne tik fizinė, bet ir amžina mirtis!

Antroje Romiečiams 6:23 eilutės dalyje rašoma: „Dievo dovana – amžinasis gyvenimas per Jėzų Kristų, mūsų Viešpatį“. Romiečiams 5:8 parašyta: „O Dievas mums parodė savo meilę tuo, kad Kristus mirė už mus, kai tebebuvome nusidėjėliai“. Jėzus Kristus mirė už mus! Savo mirtimi Jis sumokėjo pilną kainą už mūsų nuodėmes. O Jėzaus prisikėlimas įrodo, kad Dievas priėmė Jėzaus mirtį kaip išpirką už mūsų nuodėmes.

Romiečiams 10:9 rašoma: „Jeigu lūpomis išpažinsi Viešpatį Jėzų ir širdimi tikėsi, kad Dievas Jį prikėlė iš numirusių, būsi išgelbėtas“. Kadangi Jėzus mirė už mus ant kryžiaus, mums tereikia patikėti Juo ir Jo mirtimi, kuria Jis sumokėjo pilną kainą už mūsų nuodėmes, ir mes būsime išgelbėti! Romiečiams 10:13 parašyta: „Kiekvienas, kuris šaukiasi Viešpaties vardo, bus išgelbėtas“. Jėzus mirė, kad sumokėtų bausmę už mūsų kaltes ir išgelbėtų mus nuo amžinos mirties. Išgelbėjimas ir nuodėmių atleidimas yra prieinamas kiekvienam, kuris tiki Jėzumi Kristumi kaip savo Viešpačiu ir Gelbėtoju.

Romiečiams 5:1 parašyta, kokie yra išgelbėjimo rezultatai: „Taigi, išteisinti tikėjimu, turime ramybę su Dievu per mūsų Viešpatį Jėzų Kristų“. Per Jėzų Kristų mes esame sutaikyti su Dievu. Romiečiams 8:1 mus moko: „Taigi dabar nebėra pasmerkimo tiems, kurie yra Kristuje Jėzuje“. Jėzaus mirties dėka mes niekada nebūsime pasmerkti dėl savo nuodėmių. Galiausiai mes turime šiuos nuostabius Dievo pažadus, užrašytus Romiečiams 8:38-39 eilutėse: „Ir aš įsitikinęs, kad nei mirtis, nei gyvenimas, nei angelai, nei kunigaikštystės, nei galybės, nei dabartis, nei ateitis, nei aukštumos, nei gelmės, nei jokie kiti kūriniai negalės mūsų atskirti nuo Dievo meilės, kuri yra Kristuje Jėzuje, mūsų Viešpatyje“.

Jei Jūs norite priimti Jėzų Kristų kaip savo Gelbėtoją, žemiau yra pateiktas maldos pavyzdys. Atsiminkite – skaitydami šią ar bet kokią kitą maldą Jūs nebūsite išgelbėti. Tik tikėjimas Kristumi gali išgelbėti Jus iš nuodėmių. Ši malda tėra būdas išreikšti savo tikėjimą Dievu ir padėkoti Jam už išgelbėjimą. „Dieve, aš žinau, kad esu nusidėjęs prieš Tave ir nusipelniau bausmės. Tačiau Jėzus Kristus prisiėmė tą bausmę, kurios aš nusipelniau, kad per tikėjimą Juo man būtų atleista. Aš pasitikiu Tavimi, kad Tu mane išgelbėsi. Dėkoju už Tavo nuostabią malonę ir atleidimą – amžinojo gyvenimo dovaną! Amen!"

Ar Jūs, perskaitę atsakymą į šį klausimą, priėmėte sprendimą dėl Kristaus? Jei taip, prašome spustelėti klavišą „Aš priėmiau Kristų šiandien“.

EnglishGrįžti į svetainę lietuvių kalba

Kaip paaiškinti išggelbėjimo planą naudojant eilutes iš Laiško Romiečiams?
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries