settings icon
share icon
Klausimas

Kokių savybių aš turėčiau ieškoti vyre?

Atsakymas


Kai krikščionė moteris ieško vyro, ji turėtų ieškoti vyro, kuris yra pagal Dievo širdį (Apaštalų darbų 13:22). Patys svarbiausi santykiai, kuriuos kiekvienas iš mūsų turi, yra mūsų santykiai su Viešpačiu Jėzumi Kristui. Tie santykiai yra svarbiau už visus kitus santykius. Jeigu mūsų vertikalūs santykiai su Dievu yra tokie, kokie jie ir turėtų būti, tai atsispindės mūsų horizontaliuose santykiuose. Taigi potencialus vyras turėtų būti susitelkęs ties paklusniu Dievo Žodžiui gyvenimu ir turėtų siekti savo gyvenimu nešti Dievui šlovę (1 Korintiečiams 10:31).

Kokių dar savybių turėtume ieškoti? 1 Timotiejaus 3 skyriuje Paulius mums pateikia savybes, kurių turėtume ieškoti vyre. Šioje ištraukoje jis pateikia reikalavimus bažnyčios vadovams. Tačiau bet koks vyras „pagal Dievo širdį“ turėtų pasižymėti šiomis savybėmis. Tas savybes galime perfrazuoti taip: vyras turėtų būti kantrus ir susivaldantis; neišdidus, bet nuosaikaus mąstymo; ne girtuoklis ir nepiktnaudžiaujantis bet kokia kita Dievo dovana; ne karštakošis ar su plona oda, dėl kurios per greitai įsižeistų; dėkingas už tai, ką Dievas jam davė; ir nepavydus dėl Dievo duotų dovanų kitiems.

Savybes, kurias pateikėme, apibūdina vyrą, kuris aktyviai bando tapti brandžiu krikščioniu. Moteris turėtų ieškoti būtent tokio vyro. Taip pat turėtų būti atsižvelgiama į fizinį patrauklumą,interesų panašumą, stipriąsias savybes ir silpnybes, kurios papildo, bei norą turėti vaikų. Tačiau šie dalykai turėtų būti antraeiliai, moteris pirmiausia turėtų kreipti dėmesį į dvasines savybes. Vyras, kuriuo gali pasitikėti, kurį gali gerbti ir sekti jo dievotu pavyzdžiu, yra daug vertingesnis už vyrą, kuris gerai atrodo, yra žymus, galingas ir turi pinigų.

Galiausiai, kai „ieškome“ vyro, mes turime atsiduoti Dievo valiai mūsų gyvenimams. Kiekviena moteris nori rasti savo „princą“, bet realybėje ji tikriausiai susituoks su vyru, kuris turi tiek pat trūkumų kaip ir ji. Tuomet iš Dievo malonės jie praleis likusius savo gyvenimus kartu mokydamiesi būti partneriais ir patarnauti vienas kitam. Pradėdami antrus pačius svarbiausius santykius savo gyvenime, mes neturėtume vadovautis emocijomis. Mūsų akys turėtų būti plačiai atvertos. Mūsų gyvenimo centre turėtų būti mūsų patys svarbiausi santykiai su mūsų Viešpačiu ir Gelbėtoju

EnglishGrįžti į svetainę lietuvių kalba

Kokių savybių aš turėčiau ieškoti vyre?
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries