settings icon
share icon
Klausimas

Ką Biblija moko apie homoseksualumą? Ar homoseksualumas yra nuodėmė?

Atsakymas


Biblija aiškiai sako, kad homoseksualūs santykiai yra nuodėmė (Pradžios 19:1-13; Kunigų 18:22; Romiečiams 1:26-27; 1 Korintiečiams 6:9). Romiečiams 1:26-27 konkrečiai moko, kad homoseksualumas yra Dievo atmetimo ir nepaklusnumo Jam pasekmė. Kai žmogus nesiliauja nuodėmiavęs ir atmeta Dievą, Dievas „atiduoda” jį dar bjauresnei ir gėdingesnei nuodėmei, kad parodytų visą gyvenimo be Dievo beprasmiškumą ir beviltiškumą. 1 Korintiečiams 6:9 parašyta, kad homoseksualūs „ištvirkėliai“ nepaveldės Dievo karalystės.

Dievas nesukuria žmogaus su homoseksualiais polinkiais. Biblijoje parašyta, kad žmogus tampa homoseksualus dėl nuodėmės (Romiečiams 1:24-27) ir galiausiai dėl savo pasirinkimo. Žmogus gali gimti su didesniu polinkiu į homoseksualumą, taip pat kaip gimstama su didesniu polinkiu į žiaurumą ar į kokią kitą nuodėmę. Bet tai nepateisina žmogaus sprendimo nusidėti, juk jis pats pasiduoda nuodėmingiems troškimams. Jei žmogus gimė su dideliu polinkiu į pyktį/įniršį, ar tai duoda jam teisę smurtauti? Žinoma, kad ne! Tą patį galima pasakyti ir apie homoseksualumą.

Biblija nevadina homoseksualumo „didesne“ nuodėme už kitas. Visos nuodėmės žeidžia Dievą. Homoseksualumas – tik viena iš nuodėmių, išvardintų 1 Korintiečiams 6:9-10, kuri trukdo žmogui patekti į Dievo karalystę. Biblijoje parašyta, jog Dievo atleidimas homoseksualams yra prieinamas taip pat kaip ir svetimautojams, stabų garbintojams, žudikams, vagims ir t.t. Visiems, kurie patikėjo Jėzumi Kristumi kaip savo Gelbėtoju, Dievas pažadėjo padėti nugalėti nuodėmę, neišskiriant ir homoseksualumo (1 Korintiečiams 6:11; 2 Korintiečiams 5:17; Filipiečiams 4:13).

EnglishGrįžti į svetainę lietuvių kalba

Ką Biblija moko apie homoseksualumą? Ar homoseksualumas yra nuodėmė?
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries