settings icon
share icon
Klausimas

Kaip mums gyventi savo gyvenimus žinant, kad Kristus sugrįš?

Atsakymas


Mes tikime, kad Jėzaus Kristaus sugrįžimas yra arti, ir kad Jis gali sugrįžti bet kurią akimirką. Kartu su apaštalu Pauliumi mes laukiame „palaimintosios vilties ir mūsų didžiojo Dievo bei Gelbėtojo Jėzaus Kristaus šlovės pasirodymo“ (Tito 2:13). Kai kurie žinodami, kad Viešpats gali sugrįžti šiandien, yra gundomi nustoti daryti tai, ką daro, ir tiesiog Jo „laukti“.

Tačiau yra labai didelis skirtumas tarp žinojimo, kad Jėzus gali sugrįžti šiandien ir žinojimo, kad Jis sugrįš šiandien. Jėzus sakė: „Tačiau tos dienos ir valandos niekas nežino“ (Mato 24:36). Dievas niekam neatskleidė Jėzaus atėjimo laiko, taigi iki tol, kol Jis mus pasišauks pas save, mes turėtume toliau Jam tarnauti. Jėzaus palyginime apie dešimt talentų išvykstantis karalius davė nurodymus savo tarnams: “Verskitės, kol sugrįšiu” (Luko 19:13).

Kristaus atėjimas Šventajame Rašte visada yra pristatomas kaip puiki motivacija imtis veiksmo, o ne priežastis nustoti veikti. 1 Korintiečiams 15:58 Paulius pabaigia savo mokymą apie bažnyčios paėmimą į dangų sakydamas: „Todėl, mano mylimieji broliai, būkite tvirti, nepajudinami, visada gausūs Viešpaties darbais“. 1 Tesalonikiečiams 5:6 savo mokymą apie Kristaus atėjimą Paulius užbaigia šiais žodžiais: „Todėl nemiegokime kaip kiti, bet budėkime ir būkime blaivūs!” Atsitraukimas ir pavadavimas niekada nebuvo Jėzaus planas mums. Vietoje to mes turime dirbti, kol galime. „Ateina naktis, kada niekas negalės dirbti“ (Jono 9:4).

Apaštalai gyveno ir tarnavo galvodami, kad Jėzus gali sugrįžti dar jiems esant gyviems. Kas būtų, jeigu jie būtų nustoję dirbti ir tiesiog lauktų? Jie nepaklustų Kristaus įsakymui „Eikite į visą pasaulį ir skelbkite Evangeliją visai kūrinijai“ (Morkaus 16:15), ir Evangelija nebūtų pasklidusi. Apaštalai suprato, kad artėjantis Jėzaus sugrįžimas reiškė, kad jiems reikia užsiimti Dievo darbu. Jie gyveno pilnavertiškus gyvenimus, tarsi kiekviena diena būtų paskutinė. Mes taip pat turėtume kiekvieną dieną matyti kaip dovaną ir naudoti ją Dievo garbei.
Grįžti į svetainę lietuvių kalba

Kaip mums gyventi savo gyvenimus žinant, kad Kristus sugrįš?
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries