settings icon
share icon
Klausimas

Kaip aš galiu būti užtikrintas, kad po mirties pateksiu į dangų?

Atsakymas


Ar tu esi užtikrintas, kad turi amžinąjį gyvenimą ir po mirties pateksi į dangų? Dievas nori, kad tu būtum užtikrintas! Biblijoje rašoma: „Tai parašiau jums, tikintiesiems Dievo Sūnaus vardą, kad žinotumėte turį gyvenimą ir kad tikėtumėte Dievo Sūnaus vardą“ (1 Jono 5:13). Įsivaizduok, kad tu dabar stovi prieš Dievą, ir Jis tavęs klausia: „Kodėl aš turėčiau tave įleisti į dangų?“ Koks būtų tavo atsakymas? Tu tikriausiai nežinai, kaip atsakyti į tokį Dievo klausimą. Tačiau tau reikia žinoti, kad Dievas mus myli, ir Jis pasirūpino, kad mes galėtume būti užtikrinti, kur praleisime amžinybę. Biblijoje labai aiškiai parašyta: „Nes Dievas taip pamilo pasaulį, jog atidavė savo viengimį Sūnų, kad kiekvienas, kuris Jį tiki, nepražūtų, bet turėtų amžinąjį gyvenimą“ (Jono 3:16).

Visų pirma mes turime suprasti, kas mums trukdo patekti į dangų. Problema štai kokia – dėl savo nuodėmingos prigimties mes negalime bendrauti su Dievu. Dėl savo prigimties ir pasirinkimų mes esame nusidėjėliai. „Nes visi nusidėjo ir stokoja Dievo šlovės“ (Romiečiams 3:23). Mes negalime savęs išgelbėti. „Nes jūs esate išgelbėti malone per tikėjimą, ir tai ne iš jūsų- tai Dievo dovana, ir ne dėl darbų, kad kas nors nesigirtų“ (Efeziečiams 2:8-9). Mes nusipelnėme mirties ir pragaro. „Atpildas už nuodėmę – mirtis“ (Romiečiams 6:23).

Dievas yra šventas ir teisingas, Jis privalo nuteisti nuodėmę. Tačiau Jis mus myli ir parūpino nuodėmių atleidimą. Jėzus sakė: „Aš esu kelias, tiesa ir gyvenimas. Niekas nenueina pas Tėvą kitaip, kaip tik per mane“ (Jono 14:6). Jėzus mirė už mus ant kryžiaus. „Ir Kristus vieną kartą kentėjo už nuodėmes, teisusis už neteisiuosius, kad mus nuvestų pas Dievą“ (1 Petro 3:18). Jėzus buvo paaukotas dėl mūsų nusikaltimų ir prikeltas mums išteisinti (Romiečiams 4:25).

Grįžkime prie mūsų pagrindinio klausimo: „Kaip aš galiu būti užtikrintas, kad po mirties pateksiu į dangų?“ Atsakymas yra toks – tikėk Viešpačiu Jėzumi Kristumi, ir būsi išgelbėtas (Apaštalų darbų 16:31). „Visiems, kurie Jį priėmė Jis davė galią tapti Dievo vaikais – tiems, kurie tiki Jo vardą“ (Jono 1:12). Tu gali priimti amžinąjį gyvenimą kaip dovaną. „Dievo dovana – amžinasis gyvenimas per Jėzų Kristų, mūsų Viešpatį“ (Romiečiams 6:23). Jau dabar tu gali gyventi visavertį ir prasmingą gyvenimą. Jėzus sakė: „Aš atėjau, kad jie turėtų gyvenimą, – kad apsčiai jo turėtų“ (Jono 10:10). Tu gali praleisti amžinybę danguje su Jėzumi, nes Jis pažadėjo: „Kai nuėjęs paruošiu [jums vietą], vėl sugrįšiu ir jus pas save pasiimsiu, kad jūs būtumėte ten, kur ir aš“ (Jono 14:3).

Jei Jūs norite priimti Jėzų Kristų kaip savo Gelbėtoją, žemiau yra pateiktas maldos pavyzdys. Atsiminkite – skaitydami šią ar bet kokią kitą maldą Jūs nebūsite išgelbėti. Tik tikėjimas Kristumi gali išgelbėti Jus iš nuodėmių. Ši malda tėra būdas išreikšti savo tikėjimą Dievu ir padėkoti Jam už išgelbėjimą. „Dieve, aš žinau, kad esu nusidėjęs prieš Tave ir nusipelniau bausmės. Tačiau Jėzus Kristus prisiėmė tą bausmę, kurios aš nusipelniau, kad per tikėjimą Juo man būtų atleista. Aš pasitikiu Tavimi, kad Tu mane išgelbėsi. Dėkoju už Tavo nuostabią malonę ir atleidimą – amžinojo gyvenimo dovaną! Amen!"

Ar Jūs, perskaitę atsakymą į šį klausimą, priėmėte sprendimą dėl Kristaus? Jei taip, prašome spustelėti klavišą „Aš priėmiau Kristų šiandien“.

EnglishGrįžti į svetainę lietuvių kalba

Kaip aš galiu būti užtikrintas, kad po mirties pateksiu į dangų?
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries