settings icon
share icon
Klausimas

Kaip aš galiu evangelizuoti savo draugus ir šeimą jų neįžeidžiant ir neatstumiant?

Atsakymas


Visi tikintieji kažkada turėjo šeimos narį, draugą, bendradarbį ar pažįstamą, kuris nėra krikščionis. Evangelijos dalinimasis su kitais gali būti sudėtingas, bet tai tampa dar sudėtingiau, kai bandome tai daryti su žmonėmis, su kuriais turime emocinį ryšį. Biblijoje rašoma, jog Evangelija įžeis kai kuriuos (Luko 12:51-53). Tačiau mums yra įsakyta dalintis Evangelija ir mes neturime jokio pasiteisinimo (Mato 28:19-20; Apaštalų darbų 1:8; 1 Petro 3:15).

Taigi, kaip mes galime evangelizuoti savo šeimos narius, draugus, bendradarbius ir pažįstamus? Visų svarbiausia yra už juos melstis. Melskis, kad Dievas pakeistų jų širdis ir atvertų jų akis Evangelijos tiesai (2 Korintiečiams 4:4). Melskis, kad Dievas juos įtikintų dėl savo meilės ir jų poreikio išgelbėjimui per Jėzų Kristų (Jono 3:16). Prašyk Dievo išminties, kad tu žinotum, kaip jiems patarnaut (Jokūbo 1:5).

Mes taip turime gyventi dievotus gyvenimus, kad jie matytų, kaip Dievas mus keičia (1 Petro 3:1-2). Kaip šv. Pranciškus Asyžietis kartą pasakė: „Visuomet skelbk Evangeliją, ir kai reikia naudok žodžius.“

Mes turime būti drąsūs skelbdami Evangeliją. Mums reikia skelbti išgelbėjimo žinią per Jėzų Kristų savo draugams ir šeimai (Romiečiams 10:9-10). Būk visada pasiruošęs kalbėti apie savo tikėjimą (1 Petro 3:15), bet daryk tai švelniai ir su pagarba.

Bet galiausiai mes turime palikti savo mylimųjų išgelbėjimą Dievui. Dievo jėga ir malonė gelbsti žmones, o ne mūsų pastangos. Daugiausiai, ką mes galime padaryti, tai melstis už juos, jiems liudyti ir gyventi krikščioniškus gyvenimus jų akivaizdoje.

EnglishGrįžti į svetainę lietuvių kalba

Kaip aš galiu evangelizuoti savo draugus ir šeimą jų neįžeidžiant ir neatstumiant?
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries