settings icon
share icon
Klausimas

Kas yra didysis pavedimas?

Atsakymas


Mato 18:19-20 eilutės yra tai, ką mes vadiname didžiuoju pavedimu: „Todėl eikite ir padarykite mano mokiniais visų tautų žmones, krikštydami juos Tėvo ir Sūnaus, ir Šventosios Dvasios vardu, mokydami juos laikytis visko, ką tik esu jums įsakęs. Ir štai Aš esu su jumis per visas dienas iki pasaulio pabaigos.“ Jėzus savo apaštalams davė šį įsakymą prieš pat pakylant į dangų. Šis įsakymas apibūdina, ko Jėzus tikisi iš apaštalų ir tų, kurie juos seks, kai Jo nebebus.

Įdomu tai, kad originalo graikų kalboje vienintelis konkretus Mato 28:19-20 eilutėse esantis įsakymas yra „padarykite mokiniais“. Didysis pavedimas mums įsako daryti kitus žmones mokiniais, kai mes einame per pasaulį, darydami kasdienius dalykus. Kaip mums daryti kitus žmones mokiniais? Juos krikštijant ir mokinant visko, ką Jėzus įsakė. „Padarykite mokiniais“ yra didžiojo pavedimo įsakymas. „Kai einate“, „krikštykite“ ir „mokykite“ yra būdai, kuriais mes išpildome tą įsakymą.

Daug žmonių Apaštalų darbų 1:8 supranta taip pat kaip didįjį pavedimą: „Kai ant jūsų nužengs Šventoji Dvasia, jūs gausite jėgos ir tapsite mano liudytojais Jeruzalėje ir visoje Judėjoje bei Samarijoje ir lig pat žemės pakraščių“. Šventoji Dvasia įgalina didįjį pavedimą. Mes turime būti Kristaus liudytojai, išpildantys didįjį pavedimą savo miestuose (Jeruzalėje), savo valstijose ir šalyse (Judėjoje ir Samarijoje) ir visur kitur, kur Dievas mus siunčia (lig pat žemės pakraščių).
EnglishGrįžti į svetainę lietuvių kalba

Kas yra didysis pavedimas?
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries