settings icon
share icon
Klausimas

Ar dangus yra tikras?

Atsakymas


Dangus tikrai yra reali vieta. Biblijoje parašyta, kad dangus yra Dievo sostas (Izaijo 66:1; Apaštalų darbų 7:48-49; Mato 5:34-35). Po to, kai Jėzus prisikėlė ir pasirodė savo mokiniams žemėje, Jis „buvo paimtas į dangų ir atsisėdo Dievo dešinėje“ (Morkaus 16:19; Apaštalų darbų 7:55-56). „Mat Kristus įžengė ne į rankų darbo šventyklą- tikrosios atvaizdą, bet į patį dangų, kad dabar pasirodytų už mus Dievo akivaizdoje“ (Hebrajams 9:24). Jėzus ne tik nuėjo prieš mus ir pasirodė už mus, bet Jis yra gyvas ir turi tarnystę danguje. Dievo padarytoje tikroje šventykloje Jis yra mūsų didysis kunigas (Hebrajams 6:19-20; 8:1-2).

Pats Jėzus mums sakė, kad Dievo namuose yra daugybė kambarių, ir kad Jis eina prieš mus paruošti mums vietą. Mes turime Jo žodžių užtikrintumą, kad vieną dieną Jis sugrįš į žemę ir pasiims mus į dangų, kur Jis dabar yra (Jono 14:1-4). Mūsų tikėjimas amžinais namais danguje yra paremtas aiškiu Jėzaus pažadu. Dangus yra tikra vieta. Dangus tikrai egzistuoja.

Kai žmonės neigia dangaus egzistavimą, jie ne tik neigia užrašytą Dievo Žodį, bet taip pat ir savo širdžių vidinius troškimus. Paulius apie tai kalbėjo savo laiške korintiečiams ir ragino juos įsikibti į dangaus viltį ir nepailsti. Nors mes dejuojame savo žemiškoje būsenoje, mes visuomet turime dangaus viltį ir nekantraujame ten patekti (2 Korintiečiams 5:1-4). Paulius ragino korintiečius laukti amžinų namų danguje, nes tokia perspektyva jiems padės ištverti šio gyvenimo sunkumus ir nusivylimus. „Mūsų trumpalaikis lengvas sielvartas ruošia mums visa pranokstančią amžinąją šlovę. Tuo tarpu mes nežiūrime į tai, kas regima, bet į tai, kas neregima, nes kas regima, yra laikina, o kas neregima- amžina“ (2 Korintiečiams 4:17-18).

Taip, kaip Dievas į žmonių širdis įdėjo žinojimą, kad Jis egzistuoja (Romiečiams 1:19-20), Jis taip pat „užprogramavo“ mus trokšti dangaus. Tai yra nesuskaičiuojamų knygų, giesmių ir meno dirbinių tema. Gaila, tačiau nuodėmė užtvėrė kelią į dangų. Kadangi dangus yra švento ir tobulo Dievo buveinė, nuodėmė negali ten egzistuoti nei būti toleruojama. Tačiau Dievas mums parūpino raktą, kuris atrakina dangaus duris,- Jėzų Kristų (Jono 14:6). Visiems, kurie tiki Juo ir ieško nuodėmių atleidimo, dangaus duris bus plačiai atidarytos. Tegul mūsų šlovinga ateitis dangaus namuose paskatina mus ištikimai ir nuoširdžiai tarnauti Dievui. „Taigi, broliai, galėdami drąsiai įeiti į Švenčiausiąją dėl Jėzaus kraujo nauju ir gyvu keliu, kurį Jis atvėrė mums per uždangą, tai yra savąjį kūną, ir turėdami didį Kunigą Dievo namams, artinkimės su tyra širdimi ir giliu, užtikrintu tikėjimu, apšlakstymu apvalę širdis nuo nešvarios sąžinės ir nuplovę kūną švariu vandeniu!” (Hebrajams 10:19-22).

EnglishGrįžti į svetainę lietuvių kalba

Ar dangus yra tikras?
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries