settings icon
share icon
Klausimas

Kodėl žmonės nepriima Jėzaus kaip savo Gelbėtojo?

Atsakymas


Sprendimas priimti arba atmesti Jėzų kaip Gelbėtoją yra didžiausias gyvenimo sprendimas. Kodėl tiek daug žmonių nepriima Jėzaus kaip Gelbėtojo? Tikriausiai yra daugybė skirtingų priežasčių, kodėl žmonės tai pasirenka, nes yra daugybė žmonių, kurie atemeta Kristų. Mes pateiksime keturias priežastis, kurios gali būti laikomos bendromis kategorijomis:

1. Kai kurie žmonės negalvoja, kad jiems reikia gelbėtojo. Tie žmonės save laiko „bendrai paėmus gerais“ ir nesuvokia, kad, kaip ir visi žmonės, jie yra nusidėjėliai, kurie negali ateiti pas Dievą pagal savo sąlygas. Jėzus sakė: „Aš esu kelias, tiesa ir gyvenimas. Niekas nenueina pas Tėvą kitaip, kaip tik per mane“ (Jono 14:6). Tie, kurie atmeta Kristų, negalės stovėti prieš Dievą ir sėkmingai apginti savo bylą, remiantis savo nuopelnais.

2. Kitus žmones nuo tikėjimo Kristumi kaip Gelbėtoju sulaiko baimė būti atmestiems visuomenės ar galimi persekiojimai. Jono 12:42-43 aprašyti netikintieji neišpažino Kristaus, nes jiems labiau rūpėjo jų statusas tarp žmonių, o ne Dievo valios vykdymas. Tai buvo fariziejai, kurie buvo apakinti meilės savo pozicijai ir kitų žmonių pagarbos: „žmonių šlovę jie brangino labiau už Dievo šlovę.“

3. Kai kuriems žmonėms tai, ką šis pasaulis turi pasiūlyti, atrodo patraukliau negu amžini dalykai. Mato 19:16-23 mes skaitome istoriją apie vieną iš tokių žmonių. Šis vyras nenorėjo prarasti savo žemiškų turtų tam, kad galėtų gauti amžinus santykius su Jėzumi (taip pat žr. 2 Korintiečiams 4:16-18).

4. Daug žmonių paprasčiausiai priešinasi Šventosios Dvasios bandymams pritraukti juos prie tikėjimo Kristumi. Steponas, ankstyvosios bažnyčios vadovas, kalbėjo apie tuos, kurie ruošėsi jį nužudyti: „Jūs, kietasprandžiai, neapipjaustytomis širdimis ir ausimis! Jūs, kaip ir jūsų tėvai, visuomet priešinatės Šventajai Dvasiai“ (Apaštalų darbų 7:51). Apaštalų darbų 28:23-27 Paulius panašiai kalbėjo apie grupę žmonių, kurie taip pat atmetė Dievą.

Kad ir kokia bebūtų Jėzaus Kristaus atmetimo priežastis, šis žmonių sprendimas turi amžinas pasekmes. „Ir nėra niekame kitame išgelbėjimo“ tik Jėzaus Kristaus varde (Apaštalų darbų 4:12), ir tie, kurie Jį atmeta, nesvarbu dėl kokios priežasties, amžinybę praleis pragaro tamsybėje, kur bus „verksmas ir dantų griežimas“ (Mato 25:30).

EnglishGrįžti į svetainę lietuvių kalba

Kodėl žmonės nepriima Jėzaus kaip savo Gelbėtojo?
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries