settings icon
share icon
Klausimas

Ką reiškia priimti Jėzų kaip savo asmeninį Gelbėtoją?

Atsakymas


Ar kada nors esi priėmęs Jėzų Kristų kaip savo asmeninį Gelbėtoją? Kad geriau suprastum klausimą, pirmiausia tu turi aiškiai suvokti sąvokas „Jėzus Kristus“, „asmeninis“ ir „Gelbėtojas“.

Kas yra Jėzus Kristus? Daugelis žmonių mano, kad Jėzus Kristus buvo geras žmogus, puikus mokytojas ar netgi Dievo pranašas. Tai, be abejo, yra tiesa, bet tai ne iki galo apibūdina, kas Jis yra iš tikrųjų. Biblijoje sakoma, kad Jėzus yra įsikūnijęs Dievas- Dievas žmogaus pavidalu (žr. Jono 1:1,14). Dievas atėjo į žemę mūsų mokyti, gydyti, pataisyti, atleisti ir mirti už mus! Jėzus Kristus yra Dievas, Kūrėjas ir suverenus Viešpats. Ar tu priėmei šį Jėzų?

Kas yra Gelbėtojas, ir kodėl Jis mums reikalingas? Biblijoje sakoma, kad mes visi nusidėjome; mes visi esame padarę blogų darbų (Romiečiams 3:10-18). To pasekoje mes nusipelnėme Dievo pykčio ir bausmės. Kadangi mes nusidėjome prieš Dievą, kuris yra beribis ir amžinas, vienintelė tesinga bausmė, kurios mes esame verti, yra amžina bausmė (Romiečiams 6:23; Apreiškimo 20:11-15). Dėl to mums reikalingas Gelbėtojas!

Jėzus Kristus atėjo į žemę ir mirė vietoje mūsų. Jėzaus mirtis buvo beribis užmokestis už mūsų nuodėmes (2 Korintiečiams 5:21). Jėzus mirė, kad sumokėtų už mūsų nuodėmes (Romiečiams 5:8). Jėzus sumokėjo pilną kainą, kad mums nereikėtų mokėti. Jėzaus prisikėlimas iš numirusiųjų įrodė, jog Jo mirties užteko atlikti bausmę už mūsų nuodėmes. Todėl Jėzus yra vienintelis Gelbėtojas (Jono 14:6; Apaštalų darbų 4:12)! Ar tu tiki Jėzumi kaip savo Gelbėtoju?

Ar Jėzus yra tavo „asmeninis“ Gelbėtojas? Daugelis žmonių supranta krikščionybę kaip bažnyčios lankymą, ritualų laikymąsi ir nedarymą tam tikrų nuodėmių. Tačiau tai nėra tikroji krikščionybė. Tikra krikščionybė yra asmeniniai santykiai su Jėzumi Kristumi. Priimti Jėzų kaip savo asmeninį Gelbėtoją, reiškia asmeniškai tikėti ir pasitikėti Juo. Nė vienas negali būti išgelbėtas per kitų tikėjimą. Nė vienam nebus atleista dėl to, kad jis padarė kažką gero. Vienintelis būdas būti išgelbėtam yra asmeniškai priimti Jėzų kaip savo Gelbėtoją, tikėti, kad Jo mirtis buvo bausmė už tavo nuodėmes ir Jo prisikėlimas yra amžinojo gyvenimo užtikrinimas (Jono 3:16). Ar Jėzus yra tavo asmeninis Gelbėtojas?

Jei Jūs norite priimti Jėzų Kristų kaip savo Gelbėtoją, žemiau yra pateiktas maldos pavyzdys. Atsiminkite – skaitydami šią ar bet kokią kitą maldą Jūs nebūsite išgelbėti. Tik tikėjimas Kristumi gali išgelbėti Jus iš nuodėmių. Ši malda tėra būdas išreikšti savo tikėjimą Dievu ir padėkoti Jam už išgelbėjimą. „Dieve, aš žinau, kad esu nusidėjęs prieš Tave ir nusipelniau bausmės. Tačiau Jėzus Kristus prisiėmė tą bausmę, kurios aš nusipelniau, kad per tikėjimą Juo man būtų atleista. Aš pasitikiu Tavimi, kad Tu mane išgelbėsi. Dėkoju už Tavo nuostabią malonę ir atleidimą – amžinojo gyvenimo dovaną! Amen!"

Ar Jūs, perskaitę atsakymą į šį klausimą, priėmėte sprendimą dėl Kristaus? Jei taip, prašome spustelėti klavišą „Aš priėmiau Kristų šiandien“.

EnglishGrįžti į svetainę lietuvių kalba

Ką reiškia priimti Jėzų kaip savo asmeninį Gelbėtoją?
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries