settings icon
share icon
Klausimas

Krikščioniška sapnų interpretacija? Ar mūsų sapnai ateina iš Dievo?

Atsakymas


GotQuestions.org neteikia krikščioniškos sapnų interpretacijos paslaugų. Mes neaiškiname sapnų. Mes tvirtai tikime, jog asmens sapnai ir jų reikšmė yra tik tarp to asmens ir Dievo. Praeityje kartais Dievas kalbėdavo žmonėms per sapnus. Pavyzdžiui, Juozapui, Jokūbo sūnui (Pradžios 37:5-10); Juozapui, Marijos vyrui (Mato 2:12-22); Saliamonui (1 Karalių 3:5-15); ir keletui kitų (Danieliaus 2:1; 7:1; Mato 27:19). Apaštalas Petras Apaštalų darbų 2:17 cituoja pranašo Joelio pranašystę, kurioje minima, jog Dievas naudojo sapnus. Dievas gali kalbėti per sapnus, jeigu Jis pasirenka tai daryti.

Tačiau mums būtina prisiminti, jog mes turime pilną Bibliją, kurioje yra apreikšta viskas, ko mums reikia nuo dabar iki amžinybės. Mes nesakome, kad Dievas nebedaro stebuklų ar nebekalba per sapnus, tačiau bet kas, ką Dievas kalba per sapnus, vizijas, įspūdžius ar „mažą, tylų balsą“, turi sutapti su tuo, ką Jis jau apreiškė savo Žodyje. Sapnai negali turėti daugiau autoriteto negu Šventasis Raštas.

Jeigu sapnavai sapną ir jauti, kad galbūt jis atėjo iš Dievo, su malda tyrinėk Dievo Žodį ir įsitikink, kad tavo sapnas sutampa su Šventuoju Raštu. Jeigu jis sutampa su Dievo Žodžiu, melskis ir prašyk supratimo, ką Dievas norėtų, kad tu padarytum kaip atsaką į tą sapną (Jokūbo 1:5). Šventajame Rašte, kai kas nors gaudavo sapną iš Dievo, Dievas visada išaiškindavo tą sapną, kartais tiesiogiai tam žmogui, kartais per angelą ar per kitą pasiuntinį (Pradžios 40:5-11; Danieliaus 2:45; 4:19). Kai Dievas tau kalba, Jis pasirūpina, kad Jo žinia tau yra aiškiai suprantama.

EnglishGrįžti į svetainę lietuvių kalba

Krikščioniška sapnų interpretacija? Ar mūsų sapnai ateina iš Dievo?
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries