settings icon
share icon
Klausimas

Keturi dvasiniai įstatymai – kas tai?

Atsakymas


Keturi dvasiniai įstatymai yra vienas iš būdų, kuriuo galima paskelbti Gerąją Naujieną apie išgelbėjimą, kuris yra prieinamas per tikėjimą Jezui Kristumi. Tai nesudėtingas būdas, suskirstantis svarbią informaciją apie Evangeliją į keturis punktus.

Pirmasis dvasinis įstatymas yra: „Dievas tave myli ir turi nuostabų planą tavo gyvenimui". Jono 3:16 rašoma: „Nes Dievas taip pamilo pasaulį, jog atidavė savo viengimį Sūnų, kad kiekvienas, kuris Jį tiki, nepražūtų, bet turėtų amžinąjį gyvenimą". Jono 10:10 pateikia mums priežastį, kodėl Jėzus atėjo į žemę: „Aš atėjau, kad jie turėtų gyvenimą, – kad apsčiai jo turėtų". Kas mus skiria nuo Dievo meilės? Kas mums trukdo gyventi pilnavertį gyvenimą?

Antrasis dvasinis įstatymas yra: „Nuodėmė suteršė žmoniją, ir todėl visi žmonės yra atskirti nuo Dievo. To pasekoje mes nežinome, kokį nuostabų planą Dievas yra paruošęs mūsų gyvenimams“. Romiečiams 3:23 tai patvirtina: „Nes visi nusidėjo ir stokoja Dievo šlovės". Romiečiams 6:23 mums parodo, kokios yra nuodėmės pasekmės: „Atpildas už nuodėmę – mirtis". Dievas mus sutvėrė santykiams su savimi. Tačiau žmonija įnešė nuodėmę į pasaulį ir taip atsiskyrė nuo Dievo. Mes sugriovėme santykius su Dievu, kuriuos Jis buvo suplanavęs. Kaip tai atitaisyti?

Trečiasis dvasinis įstatymas yra: „Jėzus Kristus yra vienintelė Dievo sąlyga – tik per Jį bus atleistos mūsų nuodėmės. Per Jėzų Kristų mes galime gauti nuodėmių atleidimą ir atstatyti santykius su Dievu". Romiečiams 5:8 rašoma: „O Dievas mums parodė savo meilę tuo, kad Kristus mirė už mus, kai tebebuvome nusidėjėliai". 1 Korintiečiams 15:3-4 paaiškina, ką mums reikia žinoti, ir kuo tikėti, kad būtume išgelbėti: „...Kristus numirė už mūsų nuodėmes pagal Raštus; ir kad Jis buvo palaidotas, ir kad prisikėlė trečią dieną pagal Raštus". Jono 14:6 pats Jėzus skelbia, jog Jis yra vienintelis išgelbėjimo kelias: „Aš esu kelias, tiesa ir gyvenimas. Niekas nenueina pas Tėvą kitaip, kaip tik per mane". Kaip aš galiu gauti šią nuostabią išgelbėjimo dovaną?

Ketvirtas dvasinis įstatymas yra: „Kad gautumėme išgelbėjimo dovaną ir sužinotume nuostabų Dievo planą mums, mes privalome tikėti, kad Jėzus Kristus yra Gelbėtojas“. Jono 1:12 rašoma: „Visiems, kurie Jį priėmė, Jis davė galią tapti Dievo vaikais – tiems, kurie tiki Jo vardą". Apaštalų darbų 16:31 labai aiškiai sako: „Tikėk Viešpatį Jėzų Kristų ir būsi išgelbėtas tu ir tavo namai". Mes galime būti išgelbėti tik per malone ir tik per tikėjimą Jėzumi Kristumi (Efeziečiams 2:8-9).

Jei Jūs norite priimti Jėzų Kristų kaip savo Gelbėtoją, žemiau yra pateiktas maldos pavyzdys. Atsiminkite – skaitydami šią ar bet kokią kitą maldą Jūs nebūsite išgelbėti. Tik tikėjimas Kristumi gali išgelbėti Jus iš nuodėmių. Ši malda tėra būdas išreikšti savo tikėjimą Dievu ir padėkoti Jam už išgelbėjimą. „Dieve, aš žinau, kad esu nusidėjęs prieš Tave ir nusipelniau bausmės. Tačiau Jėzus Kristus prisiėmė tą bausmę, kurios aš nusipelniau, kad per tikėjimą Juo man būtų atleista. Aš pasitikiu Tavimi, kad Tu mane išgelbėsi. Dėkoju už Tavo nuostabią malonę ir atleidimą – amžinojo gyvenimo dovaną! Amen!"

Ar Jūs, perskaitę atsakymą į šį klausimą, priėmėte sprendimą dėl Kristaus? Jei taip, prašome spustelėti klavišą „Aš priėmiau Kristų šiandien“.tikėjimą išganymu. Dėkui Tau už didelę Tavo malonę ir gailestį – amžinojo gyvenimo dovaną! Amen!"

Ar Jūs, perskaitę atsakymą į šį klausimą, priėmėte sprendimą dėl Kristaus? Jei taip, prašome spustelėti klavišą „Aš priėmiau Kristų šiandien“.

EnglishGrįžti į svetainę lietuvių kalba

Keturi dvasiniai įstatymai – kas tai?
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries