settings icon
share icon
Klausimas

Kaip man atpažinti Dievo balsą?

Atsakymas


Šis klausimas buvo užduotas daugybę kartų visais laikais. Samuelis girdėjo Dievo balsą, bet jo neatpažino iki tol, kol Elis jo nepamokė (1 Samuelio 3:1-10). Gideonas gavo apreiškimą iš Dievo, bet vis tiek dvejojo ir prašė ženklo, ne vieno, bet trijų (Teisėjų 6:17-22, 36-40). Kai bandome išgirsti Dievo balsą, iš kur mums žinoti, kad tai Jis kalba? Visų pirma, mes turime tai, ko Samuelis ir Gideonas neturėjo. Mes turime užbaigtą Bibliją, Dievo įkvėptą Žodį, kurį mes galime skaityti, studijuoti ir apmąstyti. „Visas Raštas yra Dievo įkvėptas ir naudingas mokyti, barti, taisyti, auklėti teisumui, kad Dievo žmogus taptų tobulas, pasiruošęs kiekvienam geram darbui“ (2 Timotiejui 3:16-17). Kai mūsų gyvenime iškyla klausimas, mes turėtume atsakymo ieškoti Biblijoje. Dievas niekada mūsų neves priešinga kryptimi negu parašyta Jo Žodyje (Tito 1:2).

Tam, kad girdėtume Dievo žodį, mes turime priklausyti Dievui. Jėzus sakė: „Manosios avys girdi mano balsą; Aš jas pažįstų, ir jos seka paskui mane“ (Jono 10:27). Tie, kurie girdi Dievo balsą, Jam priklauso- jie yra išgelbėti malone per tikėjimą Viešpačiu Jėzumi. Jie yra avys, kurios girdi ir pažįsta Jo balsa, nes žino, kad Jis yra jų Ganytojas. Jeigu mes norime atpažinti Jo balsą, mes turime Jam priklausyti.

Mes girdime Dievo balsą, kai praleidžiame laiką skaitydami Jo Žodį ir apie Jį mąstydami. Kuo daugiau laiko praleidžiame intymiai bendraudami su Dievu, tuo lengviau mums bus atpažinti Jo balsą ir pamatyti Jo vedimą mūsų gyvenimuose. Banko darbuotojai yra mokomi atpažinti netikrus pinigus. Jie tiek daug laiko praleidžia žiūrėdami į tikrus pinigus, kad iš karto gali pastebėti padirbtus pinigus. Mes turėtume taip gerai žinoti Dievo Žodį, kad galėtume iš karto atpažinti, kai kas nors mums kalba netiesą.

Nors Dievas gali ir šiandien kalbėti žmonėms girdimu balsu, Jis dažniausiai kalba per savo užrašytą Žodį. Kartais mes galime pajausti Dievo vedimą per Jo Šventąją Dvasią, per mūsų sąžines, aplinkybes and per kitų žmonių paraginimus. Palygindami visus tuos dalykus su Dievo Žodžiu, mes išmoksime atpažinti Dievo balsą.

EnglishGrįžti į svetainę lietuvių kalba

Kaip man atpažinti Dievo balsą?
Bendrinkite šį puslapį: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries