settings icon
share icon
Jautājums

Vai mēs pēc nāves kļūsim par eņģeļiem?

Atbilde


Eņģeļi ir Dieva radīti (Kol.1:15-17) un ir pilnīgi citādi, atšķirīgi no cilvēkiem. Viņi ir Dieva īpašie sūtņi, kas izpilda Viņa plānu un kalpo Kristus sekotājiem (Ebr.1:13-14). Nav neviena norādījuma par to, ka eņģeļi varētu būt bijuši cilvēki vai kaut kas cits - visi eņģeļi jau no laika gala ir radīti kā eņģeļi. Eņģeļiem nav vajadzība pēc glābšanas un tie nevar pieredzēt Kristus izpirkšanu jeb atbrīvošanu, kas ir nodrošināta cilvēciskajai rasei. 1.Pēr.vēstulē 1:12 ir aprakstīts, ka eņģeļi vēlētos ieskatīties evaņģēlijā, bet viņiem tas ir liegts. Ja viņi agrāk būtu bijuši cilvēki, tad pestīšanas priekšstats nebūtu bijusi mistērija priekš viņiem, bet viņi būtu pieredzējuši to paši. Tomēr, viņi visi priecājas un līksmojas, kad grēcinieks atgriežas pie Kristus (Lk.ev.15:10), bet pestīšana Kristū nav paredzēta viņiem.

Galu galā ticīgā miesa Kristū mirs. Kas notiks pēc tam? Ticīgā gars ies pie Kristus (2.Kor.5:8). Ticīgais nekad nekļūs par eņģeli. Interesanti ir tas, ka Elija un Mozus savā pārveidošanās mirklī bija atpazīstami uz kalna (Mt.ev.17.nodaļa). Viņi netika pārvērsti eņģeļos, bet parādījās kā viņi paši – tomēr slavināti, celti- un bija atpazīstami Pēterim, Jēkabam un Jānim.

1.vēstulē Tes.4:13-18 Pāvils saka, ka ticīgie Kristū ir aizmiguši Jēzū; tas nozīmē, ka viņu ķermeņi ir miruši, bet viņu gars ir dzīvs. Tas māca mums to, ka Kristus atgriešanās dienā Viņš atgriezīs visus tos, kas ir aizmiguši Viņā, un viņu ķermeņi būs atjaunināti; padarīti jauni tāpat kā Kristus atdzīvinātais ķermenis un būs savienoti ar saviem pašu gariem, kurus Viņš būs paņēmis līdzi. Visi ticīgie Kristū, kas būs dzīvi Viņa atgriešanās dienā, saņems jaunus ķermeņus, tie tiks apmainīt pret jauniem, lai būtu kā Kristus un viņi visi būs atjaunoti savā garā un neviens vairs nebūs grēcīga būtne.

Visi ticīgie Kristū atpazīs viens otru un dzīvos kopā ar To Kungu mūžīgi. Mēs kalposim viņam caur visu mūžību, tomēr ne kā eņģeļi, bet gan kopā ar eņģeļiem. Paldies Dievam par dzīvo cerību, kuru Viņš ir nodrošinājis visiem ticīgajiem Jēzū Kristū.

English



Atpakaļ uz latvisko versiju

Vai mēs pēc nāves kļūsim par eņģeļiem?
Kopīgojiet šo lapu: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries