settings icon
share icon
Запитання

Я хочу дитину, а мій чоловік – ні. Що нам робити?

Відповідь


У Біблії діти названі благословенням. Псалом 126:3 проголошує: «Діти – спадщина Господня, плід утроби – Його нагорода» (тут і далі – Сучасний переклад Українського Біблійного Товариства). Це суперечить поширеній думці у світі, що діти – це перешкода і тягар. Діти не мають розглядатись таким чином.

Відсутність бажання мати дітей іноді пов’язана з корисливими мотивами. Дехто не хоче дітей, бо вважає за краще зосередитися на собі, своїй кар’єрі чи грошах. Вони не бажають бути «прив’язаними» чи відмовлятися від дорогих автомобілів, будинків або відпусток. Таке ставлення є гріховним. Інші не хочуть дітей через побоювання, що не зможуть виховати їх або не знайдуть можливості зробити це правильно. Дехто боїться самих пологів. Бог достатньо великий, аби допомогти впоратися з цими страхами. Ще для інших небажання мати дітей пов’язане з ранами через хворобливий досвід у минулому. Господь може зцілити ці рани. Для решти людей небажання мати дітей може бути спричинене чимось абсолютно іншим.

Не знаючи причин небажання мати дітей, важко визначити, чи є це «неправильним». Чи є проблеми зі здоров’ям? Чи є нерозв’язані проблеми з дитинства? Це слід обговорити між чоловіком і дружиною та, в разі необхідності, звернутися по допомогу до християнського консультанта.

Будучи віруючими, ми маємо бути віддані насамперед Богові, для Якого діти – це благословення. Після цього, найважливішими стосунками є взаємини між чоловіком і дружиною. Якщо для чоловіка (дружини) дуже важливо мати дітей, то це, безумовно, слід розглядати з повагою та покорою (див. Ефесянам 5:21-33). Насправді, цю тему необхідно детально обговорювати ще до одруження.

Присвятивши себе молитві, читанню Біблії та роздумам, Господь виявить нам Свою волю, якщо ми надамо пріоритет Йому. Текст у Римлянам 12:2 проголошує: «І не пристосовуйтеся до цього віку, але змінюйтеся оновленням вашого розуму, щоб ви пізнавали, що є Божа воля: добре, приємне і досконале».

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Я хочу дитину, а мій чоловік – ні. Що нам робити?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries