settings icon
share icon
Jautājums

Kas ir zvēra zīme (666)?

Atbilde


Galvenais pants Bībelē, kas piemin ”zvēra zīmi” ir atrodams Atklāsmes gr.13:15-18. Citas atsauces ir atrodamas Atkl.gr.14:9, 11, 15:2, 16:2, 19:29 un 20:4. Šī zīme būs uzspiests zīmogs visiem antikrista sekotājiem un viltus praviešiem (antikrista runasvīriem). Viltus pravietis (otrais zvērs) būs tas, kas liks cilvēkiem pieņemt šo zīmi. Zīme būs burtiski uzspiesta uz delnas vai pieres, bet ne vienkārši karte, kas jānēsā līdzi.

Nesenie sasniegumi attiecībā uz medicīniskajām čipu implantu tehnoloģijām ir palielinājuši interesi par zvēra zīmi, aprakstītu Atklāsmes gr.13.nodaļā. Ir iespējams, ka uz šodienu pieejamās tehnoloģijas piedāvā sākuma stadiju tam, kas galu galā būs izmantots kā zvēra zīme. Tomēr, svarīgi apzināties un saprast to, ka medicīniskie implanti nav zvēra zīme. Zvēra zīme būs dota tikai tiem, kuri kalpos antikristam. Ja kādam ieliks medicīnisku vai finansiālu mikročipu rokā vai pierē, tā tomēr nebūs zvēra zīme. Šī zīme būs tikai pašās pasaules gala beigās, antikrista pieprasīta kā identifikācijas zīme kārtībā, lai varētu pārdot vai pirkt; kā arī būs dota tikai tiem, kas kalpos antikristam.

Attiecībā uz precīzu zvēra zīmes raksturojumu daudzi, labi Atklāsmes grāmatas interpretētāji ir pieņēmuši diezgan atšķirīgus izskaidrojumus. Ārpus viedokļa par implantētu čipu citi pieņēmumi iekļauj personas apliecības, mikročipus, svītrkodus, kas ietetovēti ādā vai vienkārši zīmi, kas identificēs personu, kura būs nodevusies uzticīgi kalpot antikristam. Šis pēdējais uzskats prasa vismazāk pārdomu, jo tas nepievieno nekādu papildus informāciju tam, kā vien jau Bībeles teikto. Citiem vārdiem sakot, jebkura no šīm lietām ir iespējama, bet tajā pašā laikā visi šie pieņēmumi ir tikai prātojumi un pārdomas. Mums nevajadzētu izšķērdēt pārāk daudz laika nododoties šādām pārdomām, jo neviens nezina precīzas detaļas.

Skaitļa 666. nozīme ir tāda pati mistērija. Daži, gadus atpakaļ, izteica savas pārdomas, ka šim skaitlim ir sakars ar 2006.gada jūniju. – 06/06/06. Tomēr Atkl.gr.13.nodaļa norāda, kas šis skaitlis identificē personu, bet ne datumu. Atkl.gr.13:18 saka mums: ”Šeit ir gudrība. Kam ir prāts, lai izrēķina zvēra skaitli, jo tas ir cilvēka skaitlis, un šis skaitlis ir seši simti sešdesmit seši.” Kaut kādā veidā skaitlis 666 identificēs antikristu. Gadsimtu gaitā daudzi Bībeles interpretētāji ir mēģinājuši identificēt šo skaitli ar noteiktām personām. Bet nekas nav izšķirošs un pārliecinošs. Tāpēc Atkl.gr.13:18 saka, ka šis skaitlis pieprasa gudrību. Kad antikrists atklāsies (2.Tes.2:3-4), tad būs skaidri redzams kas viņš ir un kā skaitlis 666. identificē viņu.

EnglishAtpakaļ uz latvisko versiju

Kas ir zvēra zīme (666)?
Kopīgojiet šo lapu: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries