settings icon
share icon
Jautājums

Vai Kristiešiem jātulko sapņi? Vai mūsu sapņi ir no Dieva?

Atbilde


GotQuestions.org nepiedāvā pakalpojumus, kas izskaidrotu sapņus. Mēs netulkojam sapņus. Mēs stingri ticam, ka katra cilvēka sapnis un tā nozīme ir tikai un vienīgi starp viņu un Dievu. Vai Dievs joprojām runā uz mums caur sapņiem? Dievs ir runājis caur sapņiem daudzas reizes. Piemēri tam ir Jāzeps, Jēkaba dēls (1.Moz.gr.37:5-10); Jāzeps, Marijas vīrs (Mt.ev.2:12-22); Salamans (1.Ķēn.3:5-15); un vairāki citi (Dan.2:1; 7:1; Mt.ev.27:19). Pastāv arī pravietojums par Joēlu (Joēla 2:28), ko arī ir citējis apustulis Pēteris Ap.d.gr.2:17 minot, ka Dievs izmanto sapņus. Tātad, atbilde ir jā, Dievs var un ir runājis caur sapņiem.

Tomēr, pastāv atšķirība kā mēs pielietojam patiesību mūsdienās. Mums vienmēr jāpatur prātā tas, ka Bībele ir pabeigta un ir atklājusi absolūti visu, kas mums jāzina no šā brīža uz mūžīgiem laikiem. Nav teikts, ka mūsdienās Dievs nedara brīnumus vai nerunā caur sapņiem, bet viss, ko Dievs saka - vai tas ir sapnis, vīzija, iespaids vai ”klusa, smalka balss,” būs pilnīgi saskaņā ar to, ko Viņš jau ir atklājis caur Savu Vārdu. Nav pieļaujams, ka sapņi pārņem autoritāti pār Svētajiem Rakstiem.

Ja jums ir bijis sapnis un jūtat, ka iespējams, Dievs to sūtījis, tad caur lūgšanām apskatiet un izmeklējiet Dieva Vārdu, lai būtu droši, ka jūsu sapnis ir saskaņā ar Rakstiem. Ja tas tā ir, tad atkal caur lūgšanām apsveriet, ko Dievs ir gribējis, lai jūs dariet atbildot uz Viņa sūtīto sapni (Jēk.1:5). Svētajos Rakstos ir teikts, ka, ja sapnis ir Dieva sūtīts, tad tā nozīme būs skaidra. Nav svarīgi vai tas būtu adresēts tieši saņēmējam, vai caur eņģeļi, vai caur ziņnesi (1.Moz.gr.40:5-11; Dan.2:45, 4:19). Kad Dievs runā uz mums, Viņš Savu ziņu padara absolūti skaidru un saprotamu.

EnglishAtpakaļ uz latvisko versiju

Vai Kristiešiem jātulko sapņi? Vai mūsu sapņi ir no Dieva?
Kopīgojiet šo lapu: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries