settings icon
share icon
Jautājums

Ko saka Bībele par rūpēm?

Atbilde


Bībele māca ļoti skaidri, ka Kristiešiem nav jāuztraucas un jāraizējas. Vēstulē Filipiešiem 4:6 mums ir dota komanda: ”Neesiet noraizējušies ne par ko, bet jūsu vajadzības lai top zināmas Dievam ikvienā jūsu lūgšanā, pielūdzot Dievu ar pateicību.” No šiem pantiem mēs mācāmies visas savas rūpes un bažas nodot Dievam caur lūgšanām it visā pateicoties Viņam un neuztraucoties nemaz. Jēzus iedrošina mūs izvairīties no jebkādām bāžam par fiziskajām vajadzībām – apģērbu un ēdienu. Jēzus mūs iedrošina neuztraukties ne par ko apgalvojot, ka mūsu debesu Tēvs rūpējas par visām mūsu vajadzībām (Mt.ev.6:25-34).

Ja rūpēm un bažām ir aizliegts nākt ticīgā dzīvē, tad kā mēs varam izvairīties no tām? Mums ir dota komanda raidīt rūpes uz Viņu: ”Visas savas rūpes uzveliet Viņam, jo Viņš gādā par jums” (1.Pēt.5:7). Dievs negrib, ka esam pārmākti ar savām problēmām un dzīves nastām. Šinī pantā Dievs saka, lai nododam Viņam visus savus uztraukumus. Kāpēc Dievs grib uzņemties visas mūsu problēmas? Saskaņā ar Viņa Vārdu tāpēc, ka Viņš rūpējas par mums. Dievs ir norūpējies par it visu, kas ar mums notiek. Nav rūpju, kas būtu par lielu vai par mazu, kuras nepievērstu Viņa uzmanību. Kad nododam Dievam visas savas problēmas, Viņš apsola dot mums pretim mieru, kas pārsniedz visu saprašanu (Fil.4:7).

Protams, tiem, kas nepazīst Glābēju, rūpes un uztraukumi būs daļa no viņu dzīves. Bet visiem tiem, kuri atdevuši savas dzīves Viņam – Jēzus apsolīja – ”Nāciet pie manis visi, kas esat nopūlējušies un zem smagas nastas, un es jūs atvieglināšu. Uzņemieties manu jūgu un mācieties no manis, jo es esmu lēnprātīgs un sirdī pazemīgs, tad jūs atradīsiet atvieglojumu savām dvēselēm” (Mt.ev.11:28-30).

EnglishAtpakaļ uz latvisko versiju

Ko saka Bībele par rūpēm?
Kopīgojiet šo lapu: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries