settings icon
share icon
Jautājums

Kā es varu būt pārliecināts par savu pestīšanu?

Atbilde


Kā mēs varam zināt, ka esam glābti? Apdomājiet 1 Jāņa 5:11-13 teikto: ”Un šī ir tā liecība – Dievs mums ir devis mūžīgo dzīvību, un šī dzīvība ir viņa Dēlā. Kam ir Dēls, tam ir dzīvība, bet , kam Dieva Dēla nav, tam nav dzīvības.” Kas ir tie, kam ir Jēzus? Tie ir tie, kuri ticot Viņam ir pieņēmuši Viņu (Jāņa ev.1:12). Ja Tev ir Jēzus, tev ir dzīve. Ne pagaidu, bet gan mūžīga.

Dievs vēlas, lai esam pārliecināti un droši par savu pestīšanu. Kā kristieši, mēs nevaram dzīvot katru dienu jautājot un uztraucoties par savu pestīšanu. Tāpēc pestīšanas plānu Bībele atklāj skaidri - ticiet Jēzum Kristum un jūs būsiet glābti (Jāņa ev.3:16; Apustuļu darbi 16:31). Vai jūs ticat, ka Jēzus ir Glābējs, ka Viņš mira pie krusta samaksājot parādus par mūsu grēkiem (Rom.5:8; 2.Kor.5:21)? Vai jūs ticat uz Jēzu Kristu kā vienīgo Glābēju? Ja atbilde ir jā, tad jūs esat glābti. Drošība nozīmē ”atrasties ārpus visām šaubām.” Ņemot Dieva vārdu pie sirds (jūs esat ārpus visām šaubām) jūs esat faktiski un patiesi glābti un jums ir mūžīgā dzīvība.

Pats Jēzus apstiprina šo attiecībā uz tiem, kas Viņam tic: ”Es tām dodu mūžīgo dzīvību, viņas nemūžam neies bojā, un neviens tās neizraus no manas rokas. Mans Tēvs, kas man tās devis, ir par visiem lielāks, un neviens tās nevar izraut no mana Tēva rokas.” (Jāņa ev.10:28-29). Mūžīgā dzīvība vienkārši ir- mūžīgā dzīvība. Un neviens vairs nevar jums atņemt Kristus doto Dieva dāvanu. Pat ne jūs paši.

Mēs glabājam Dieva vārdu savās sirdīs, lai negrēkotu (Psalmi 119:11), bet šaubas ir grēks. Šaubu vietā priecājieties par to, ko Dieva Vārds jums saka un dzīvojiet ar drošu pārliecību sirdīs, ka esat glābti. Pats Kristus mums ir devis Vārdu par to, ka mūsu pestīšana ir droša un nekad nebūs apspriežama. Mūsu drošība ir pamatota uz Dieva lielo mīlestību pret mums caur Jēzu Kristu.

EnglishAtpakaļ uz latvisko versiju

Kā es varu būt pārliecināts par savu pestīšanu?
Kopīgojiet šo lapu: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries