settings icon
share icon
Jautājums

Kura ir pareizā reliģija priekš manis?

Atbilde


Ātrās ēdināšanas restorāni pievilina mūs ar to, ka mēs varam pasūtīt tieši tādu ēdienu, kādu vēlamies. Dažas kafejnīcas lielās ar to, ka tajās ir iespēja izvēlēties starp vairāk kā simts dažādām kafijas šķirnēm. Kad mēs pērkam māju vai mašīnu, mēs izvēlamies to, kurai ir visas tās iespējas un ekstras, kādas mēs vēlamies. Mēs vairs nedzīvojam tikai šokolādes, vaniļas un zemeņu garšas pasaulē. Lai dzīvo izvēle! Tu vari atrast gandrīz jebko, pēc kā tava sirds kāro.

Kura reliģija tad būtu tev piemērotākā? Tev droši vien labi patiktu reliģija, kura neuzliek tev nekādu vainas apziņu, kura tevi neierobežo, kurai nav nekādu prasību, kurā nav jāievēro dažādi likumi? Šādas reliģijas pastāv mūsdienu pasaulē, bet vai tad arī reliģija būtu jāizvēlas līdzīgi kā saldējums – pēc garšas?

Pasaulē daudzas balsis sauc uz mums, lai pievērstu mūsu uzmanību. Kāpēc mums būtu jāizvēlas Jēzus balss, nevis piemēram, Muhameds, Konfūcijs, Buda, Čarlzs T. Rasels, Jozefs Šmits? Galu galā, vai tad visi ceļi neved uz Debesīm? Vai tad visas reliģijas nav principā vienādas? Patiesība ir tā, ka visas reliģijas tik tiešām neved uz Debesīm, tieši tāpat, kā visi ceļi neved uz Romu.

Tikai Jēzus runā ar dievišķu autoritāti, jo Viņš ir vienīgais, kurš ir uzvarējis nāvi. Muhameds, Konfūcijs un citi joprojām atrodas savos kapos, bet Jēzus augšāmcēlās no nāves pēc trim dienām. Ikviens, kura spēks ir stiprāks par nāvi, ir pelnījis mūsu uzmanību, ir pelnījis tikt uzklausīts.

Jēzus augšāmcelšanās pierādījumi ir ļoti spēcīgi. Pirmkārt, vairāk nekā 500 cilvēku redzēja Jēzu pēc Viņa augšāmcelšanās. 500 – tas ir liels daudzums aculiecinieku, kuru liecību nevar ignorēt. Otrkārt, Jēzus kaps bija tukšs. Jēzus ienaidnieki ļoti labprāt parādītu cilvēkiem Viņa mirušo ķermeni, tādējādi apklusinot visas runas par augšāmcelšanos, bet viņiem nebija nekas, ko parādīt! Kaps bija tukšs! Vai varēja būt tā, ka Viņa mācekļi būtu nozaguši Viņa ķermeni? Tas ir neiespējami, jo, lai novērstu šādu iespēju, Jēzus kapu apsargāja labi bruņoti romiešu karavīri. Ņemot vērā to, ka visi mācekļi pameta Jēzu pēc Viņa apcietināšanas un bailēs bēga, būtu ļoti grūti noticēt tam, ka šie pārbiedētie, vienkārši zvejnieki būtu devušies uzbrukumā profesionāliem karavīriem, un nozaguši Jēzus ķermeni. Jēzus augšāmcelšanos nevar noliegt vai atrast tai citus izskaidrojumus.

Jā kādam ir vara pār nāvi, tad tas ir pelnījis tikt uzklausīts. Jēzus savu spēku pār nāvi ir pierādījis, tāpēc mums ir jāuzklausa, ko Viņš saka. Jēzus, saka, ka Viņš ir vienīgais ceļš uz pestīšanu (Jāņa ev. 14:6). Viņš nav vis viens no daudziem ceļiem, bet Viņš ir vienīgais ceļš.

Jēzus saka: „Nāciet šurp pie Manis visi, kas esat bēdīgi un grūtsirdīgi, Es jūs gribu atvieglināt.” (Mateja ev. 11:28) Šī ir sarežģīta pasaule un dzīve ir grūta. Daudzi no mums ir ievainoti un noguruši no šīs cīņas. Vai tā ir? Tātad, ko tu vēlies? Atjaunošanu vai vienkārši kādu reliģiju? Dzīvu Glābēju vai vienkārši kādu no „praviešiem’? Personīgas attiecības vai tukšus rituālus? Jēzus nav vienkārši viena no izvēles iespējām, Viņš ir vienīgā iespēja!

Jēzus ir „pareizā reliģija” priekš tevis, ja tu meklē piedošanu (Apustuļu darbi 10:43). Jēzus ir „pareizā reliģija” priekš tevis, ja tu meklē jēgpilnas, piepildītas attiecības ar Dievu (Jāņa ev. 10:10). Jēzus ir „pareizā reliģija” priekš tevis, ja tu vēlies pavadīt mūžību Debesīs. Uzticies Jēzum kā savam Glābējam, un tu to nenožēlosi! Tici, ka caur Viņa upuri pie krusta tavi grēki ir piedoti.

Ja tu vēlies pieņemt Jēzu Kristu par savu Pestītāju, un tādējādi sakārtot savas attiecības ar Dievu, šeit ir lūgšanas piemērs, kuru tu vari lūgt Dievam. Atceries, ka šīs vai jebkuras citas lūgšanas lūgšana tevi ne no kā neglābj – tikai ticība Kristum glābj tevi no taviem grēkiem. Šī lūgšana ir vienkārši veids, kā izteikt Dievam tavu ticību uz Viņu un pateicību par to, ka Viņš ir tev sagādājis pestīšanu. „Dievs, es zinu, ka es esmu grēkojis pret Tevi un es esmu pelnījis sodu par to. Bet Jēzus Kristus uzņēmās manu sodu, lai caur ticību Viņam man var tikt piedoti mani grēki. Es vēlos atgriezties (novērsties) no maniem grēkiem un uzticēties Tev, lai es varētu tikt pestīts. Paldies Tev par tavu brīnišķīgo žēlastību un piedošanu, un par mūžīgās dzīvības dāvanu! Āmen!”

Vai tu esi pieņēmis lēmumu sākt ticēt un sekot Kristum pēc tā visa, ko tu šeit izlasīji? Ja tā, tad klikšķini uz pogas „Es šodien pieņēmu Kristu”, kas atrodas zemāk.

EnglishAtpakaļ uz latvisko versiju

Kura ir pareizā reliģija priekš manis?
Kopīgojiet šo lapu: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries