settings icon
share icon
Jautājums

Ko Bībele saka par homoseksualitāti? Vai homoseksualitāte ir grēks?

Atbilde


Bībele konsekventi apgalvo, ka homoseksuālas darbības ir grēks (1. Mozus 19:1-13; 3. Mozus 18:22; Romiešiem 1:26-27; 1. Korintiešiem 6:9). Romiešiem 2:26-27 ir teikts, ka homoseksualitāte ir Dieva noliegšanas un neklausīšanas rezultāts. Kad cilvēks turpina dzīvot grēkā un neticībā, tad, Bībele saka, Dievs „nodod viņu apkaunojošās kaislībās”, t.i. vēl ļaunākos un perversākos grēkos, lai parādītu viņam, ka dzīve bez Dieva ir piepildīta ar tukšumu, niecību un bezcerību. 1. Korintiešiem 6:9 ir teikts, ka tie, kas izvēlas dzīvot homoseksuālā grēkā, neiemantos Dieva valstību.

Dievs nav nevienu cilvēku radījis homoseksuālu. Bībele saka, ka cilvēks kļūst homoseksuāls grēka rezultātā (Romiešiem 1:24-27), kā arī savas izvēles vadīts. Cilvēks var piedzimt ar lielāku uzņēmību vai jūtīgumu pret homoseksualitāti, tāpat kā ir cilvēki, kam ir lielāka tendence uz vardarbību vai citiem grēkiem. Tas, ka cilvēks izvēlas nodoties savām grēcīgajām iekārēm, nav nekāds attaisnojums grēkam. Ja cilvēks ir piedzimis ar lielāku tendenci uz dusmām, vai tas attaisno viņu, ja viņš izvēlas nodoties šim grēkam? Protams, ka nē! Tieši tāpat ir ar homoseksualitāti.

Taču, Bībele nesaka, ka homoseksualitāte būtu „lielāks” grēks par citiem grēkiem. Visi grēki apvaino Dievu. Homoseksualitāte ir tikai viens no grēkiem garajā grēku sarakstā, kuru dēļ cilvēki neiemantos Dieva valstību (1. Korintiešiem 6:9-10). Saskaņā ar Bībeli, Dieva piedošana pēc grēka nožēlošanas ir pieejama tāpat homoseksuālim, kā laulības pārkāpējam, elku pielūdzējam, slepkavam, zaglim, utt. Dievs arī apsola Savu spēku, lai cilvēks kopā ar Viņu varētu uzvarēt grēku savā dzīvē – tas attiecas arī uz homoseksualitāti – ja vien cilvēks izvēlas uzticēties Jēzum Kristum kā savam Pestītājam (1. Korintiešiem 6:11, 2. Korintiešiem 5:17).

EnglishAtpakaļ uz latvisko versiju

Ko Bībele saka par homoseksualitāti? Vai homoseksualitāte ir grēks?
Kopīgojiet šo lapu: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries