settings icon
share icon
Jautājums

Vai jātic, ka Bībele ir patiesa kārtībā, lai taptu glābts?

Atbilde


Mēs neesam glābti tāpēc, ka ticam Bībeles patiesumam vai tam, ka tā ir iedvesta. Mēs esam glābti tikai caur ticību Jēzum Kristum kā mūsu vienīgajam Glābējam no grēka (Jņ.ev.3:16; Ef.2:8-9; Rom.10:9-10). Tajā pašā laikā tā ir Bībele, no kuras mēs uzzinām par Jēzu Kristu, Viņa nāvi un augšāmcelšanos mūsu labā (2.Kor.5:21; Rom.5:8). Mums nav jātic rakstītajam Bībelē, lai taptu glābti, bet mums jātic Jēzum Kristum, kas ir pasludināts caur Bībeli. Tomēr, Bībeli mums vajadzētu uzskatīt kā Dieva Vārdu un mums vajadzētu ticēt Bībelē rakstītajam.

Kad cilvēki tiek glābti caur noticēšanu Kristum pirmo reizi, pārsvarā par Bībeli tie zina ļoti maz. Pestīšana ir process, kas sākas ar mūsu apziņu un sapratni par mūsu grēcīgo stāvokli, bet ne ar sapratni par Bībeles patiesumu un nemaldīgumu. Mūsu sirdsapziņa saka mums, ka mēs neesam spējīgi stāvēt Svētā Dieva priekšā pamatojoties uz mūsu labajām īpašībām vai sasniegumiem. Mēs zinām, ka neesam pietiekami taisni, lai to darītu, tāpēc mēs griežamiem pie Viņa un pieņemam Viņa Dēla upuri pie krusta kā maksu par mūsu grēkiem. Visu mūsu ticību mēs liekam uz Viņu. Kopš tā mirkļa mums ir pilnīgi jauna daba - nevainojama, šķīsta un grēka neaptraipīta. Dieva Svētais Gars iemājo mūsu sirdīs apzīmogojot mūs uz mūžiem. Kopš tā mirkļa mēs paklausām Dievu un mīlam Dievu ar katru dienu vairāk un vairāk. Kā daļa no šīs dzīves ir Viņa Vārda uzņemšana sevī katru dienu, lai augtu un būtu stiprināti mūsu ceļā ar Viņu. Bībelei ir spēks un vara paveikt mūsu dzīvēs šo brīnumu.

Ja mēs ticam un paļaujamies uz mūsu Kunga Jēzus Kristus personu un Viņa darbu kā mācīts Bībelē, tad mēs esam glābti. Ja mēs ticam Jēzum Kristum, tad Svētais Gars darbosies mūsu sirdīs un prātos, kā arī pārliecinās mūs par to, ka Bībele ir patiesa un ticama (2.Tim.3:16-17). Ja mūsu prātos pastāv kaut vismazākās šaubas par Svēto Rakstu patiesumu, tad vislabākais veids kā to pārvarēt ir jautāt Dievam, lai Viņš dod mums pārliecību, ticību un paļāvību uz Viņa Vārdu. Viņš ir gatavs un vēlas atbildēt visiem tiem, kas meklē Viņu godīgi un no visas sirds (Mt.ev.7:7-8).

EnglishAtpakaļ uz latvisko versiju

Vai jātic, ka Bībele ir patiesa kārtībā, lai taptu glābts?
Kopīgojiet šo lapu: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries